Президент України призначив очільником Одещини екс-главу Грузії (відео)

17:39 30 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Президента України

Сьогодні, 30 травня, Петро Порошенко представив під час робочої поїздки в Одеську область нового голову її державної адміністрації – Міхеіла Саакашвілі.

Президент України Петро Порошенко вручив сьогодні, 30 травня, посвідчення новому голові Одеської обласної державної адміністрації та повідомив про підписання Указу про прийняття Міхеіла Саакашвілі до українського громадянства. На зустрічі з адміністративно-господарським активом області Президент зазначив, що знає Міхеіла Саакашвілі як «людину, яка не словом, а ділом довела, що може не тільки демонструвати добрі знання і народжувати креативні пропозиції, але й вміє втілювати їх у життя і змінювати всю країну».

За словами Глави держави, за часів президентства Міхеіла Саакашвілі Грузія стала більш прозорою, ефективною, завдяки антикорупційній реформі – більш привабливою для іноземних інвесторів, змогла забезпечити справедливість судів та підвищити рівень захищеності громадян. Глава держави наголосив: «Такою я хочу бачити Україну, такою я хотів би бачити Одесу»:

Президент назвав Одесу «перлиною України», яка має величезний невикористаний потенціал. «Не в останню чергу, Одеса саме через це є спеціальною мішенню для агресора. Так, як об’єдналася країна, має об’єднатися Одеса. До кожного маємо знайти потрібні слова», – сказав Петро Порошенко.

Президент назвав головними викликами як для України в цілому, так і для Одеської області, зокрема, збереження миру та спокою, війну з корупцією, несправедливістю, реформування економіки, запровадження децентралізації. «Складні часи потребують сильних та рішучих дій. Кожний громадянин чекає від влади подолання проблем, які роками не дозволяли Україні і, в тому числі, Одещині розкрити свій потенціал», – сказав Президент.

Говорячи про завдання, які стоять перед новим очільником області, Президент зазначив, що вже через рік люди мають відчути перші результати реформ. Має зрости довіра людей до влади та правоохоронних органів.

Одним з головних завдань для Саакашвілі стане деолігархізація. Має бути «нульова» толерантність до корупції, необхідно забезпечити справедливість судів, чесну та прозору роботу митниці та податкової служби.

Глава держави подякував громадському активу Одещини за патріотизм, за те, що змогли зупинити розповсюдження сепаратистських настроїв. Президент зазначив, що Одеська область займає особливе місце в його серці, адже він тут народився.

Президент подякував Ігорю Палиці, який залишає пост глави Одеської обласної держадміністрації, за стабілізацію ситуації в регіоні після важких подій 2 травня 2014 року. Своєю чергою, Міхеіл Саакашвілі пообіцяв зробити з Одеси столицю Причорномор'я.

Він наголосив, що головний потенціал Одеси – це люди, зазначивши, що для нього честь працювати в Одесі і з одеситами. Біля будівлі облдержадміністрації Глава держави поспілкувався з одеситами, багато з яких тримали в руках національну символіку.

Про це повідомили сьогодні, 30 травня, в прес-службі Президента України. На сайті Офіційного інтернет-представництва Глави держави також опубліковано його опубліковано указ №304/2015 «Про призначення М.Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації».

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу