Президент призначив керівником своєї адміністрації Ігоря Райніна (+відео)

20:00 29 серпня 2016 р.


Фото: president.gov.ua

Борис Ложкін очолить Національну інвестиційну раду.

Президент України Петро Порошенко подякував під час засідання Національної ради реформ Борису Ложкіну за роботу на посаді глави Адміністрації Президента та повідомив про рішення призначити новим очільником АПУ Ігоря Райніна, який нині працює главою Харківської обласної державної адміністрації. Глава держави відзначив роботу Ігоря Райніна у Харківській області: «Ті, хто мав можливість бути в Харкові на власні очі переконалися, наскільки кардинальні зміни відбулися в політичній, менеджерській та господарські площині». На думку Президента, Харківська область також є зразком у питанні запровадження децентралізації, та з прифронтового регіону перетворилася на центр розвитку та реформ.

Петро Порошенко зазначив: «Думаю, це правильне рішення, коли представник східних областей очолює Адміністрацію Президента – як ефективний менеджер, який докладе весь свій досвід і в питанні впровадження децентралізації, і в питанні ефективної реалізації комплексу реформ».

Президент повідомив, що Борис Ложкін очолить Національну інвестиційну раду, та підкреслив, що для успішної роботи цієї Ради важливо знайти людей, які мають колосальний політичний досвід та можливості для ефективної координації з вітчизняним та іноземним бізнесом. Петро Порошенко наголосив: «Цим критеріям відповідає Борис Євгенович. Роль ключового менеджера та комунікатора в такому надзвичайно важливому питанні як залучення інвестицій в економіку важко переоцінити: і мова йде не лише про запрошення інвесторів для роботи в Україні, а про те, щоб брати активну участь як політичний та менеджерський важковаговик для того щоб покращити інвестиційний клімат в державі».

Президент також зазначив: «Борис Ложкін залишається радником Президента. Ми пліч-о-пліч пройшли найважчі часи. Разом забезпечували старт реформ, а зараз разом будемо забезпечувати їхнє продовження».

Про це повідомили сьогодні, 29 серпня, на сайті Офіційного інтернет-представництва президента України.

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

19:51 16 січня 2022 р.

Справа Порошенка: в аеропорту може стояти 5 тисяч, а на Майдані - 100, - журналіст, волонтер у Львові

Бо всі розуміють: з Порошенка почнеться, а далі цей коток покотиться, - так вважає головний редактор львівської газети «Ратуша» Микола Савельєв.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу