Президент України повернеться з Естонії з ровером

17:04 26 листопада 2019 р.

Під час візиту в Естонію Президент України Володимир Зеленський зустрівся не лише з керівниками цієї країни, але й із земляками.

У Таллінні Володимир Зеленський поспілкувався з представниками української громади, зокрема з тими, хто проходить реабілітацію в Естонії. Люди висловили підтримку діям української влади, серед іншого крокам, спрямованим на досягнення миру на Донбасі, запевняє пресслужба Президента. 

«Ми всі хочемо, щоб Україна знала: вона не одна – світ з вами, Європа з вами, Естонія з вами», – сказала представниця української громади Лідія Лане. Українська громада запевнила, що вірить у євроінтеграційну динаміку України, і багато хто хоче повернутися на батьківщину.

Голова держави подякував громаді за активну позицію. «Повертайтеся в Україну, починайте працювати, піднімайте виробництво. Приєднуйтеся до нас!» – звернувся до представників громади Володимир Зеленський.

Також Президент разом з дружиною вшанували пам’ять полеглих за незалежність Естонії. Президентське подружжя поклало квіти до Монумента перемоги у війні за незалежність. Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Перед цим Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд подарувала Володимиру Зеленському велосипед. Дипломатичний, але прозорий натяк українському колезі на те, що треба дотримувати своїх передвиборних обіцянок. 

Учора соціологи запевнили громадськість, що громадяни переважно позитивно ставляться до перших рішень та пропозицій Президента Володимира Зеленського. Навіть  підтримують ініціювання переговорів з президентом РФ Владіміром Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі (позитивно – 75%, негативно – 15%).

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу