Президент України повернеться з Естонії з ровером

17:04 26 листопада 2019 р.

  • 0

Під час візиту в Естонію Президент України Володимир Зеленський зустрівся не лише з керівниками цієї країни, але й із земляками.

У Таллінні Володимир Зеленський поспілкувався з представниками української громади, зокрема з тими, хто проходить реабілітацію в Естонії. Люди висловили підтримку діям української влади, серед іншого крокам, спрямованим на досягнення миру на Донбасі, запевняє пресслужба Президента. 

«Ми всі хочемо, щоб Україна знала: вона не одна – світ з вами, Європа з вами, Естонія з вами», – сказала представниця української громади Лідія Лане. Українська громада запевнила, що вірить у євроінтеграційну динаміку України, і багато хто хоче повернутися на батьківщину.

Голова держави подякував громаді за активну позицію. «Повертайтеся в Україну, починайте працювати, піднімайте виробництво. Приєднуйтеся до нас!» – звернувся до представників громади Володимир Зеленський.

Також Президент разом з дружиною вшанували пам’ять полеглих за незалежність Естонії. Президентське подружжя поклало квіти до Монумента перемоги у війні за незалежність. Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Перед цим Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд подарувала Володимиру Зеленському велосипед. Дипломатичний, але прозорий натяк українському колезі на те, що треба дотримувати своїх передвиборних обіцянок. 

Учора соціологи запевнили громадськість, що громадяни переважно позитивно ставляться до перших рішень та пропозицій Президента Володимира Зеленського. Навіть  підтримують ініціювання переговорів з президентом РФ Владіміром Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі (позитивно – 75%, негативно – 15%).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:48 14 грудня 2019 р.

Олігархи в Україні збережуть подвійне-потрійне громадянство

Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства», що спрямований на вдосконалення правового забезпечення регулювання питань українського громадянства.

Рубрика: Політика

13:35 14 грудня 2019 р.

Громадян України незаконно етапують в іншу державу, – член Меджлісу у Львові

Про це розповів Ескендер Барієв, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, кримськотатарського народу під час пресконференції на тему «Ситуація в окупованому Криму. Аналіз порушень прав людини в Криму за 9 місяців 2019 року».

Рубрика: Політика