Президент України повернеться з Естонії з ровером

17:04 26 листопада 2019 р.

Під час візиту в Естонію Президент України Володимир Зеленський зустрівся не лише з керівниками цієї країни, але й із земляками.

У Таллінні Володимир Зеленський поспілкувався з представниками української громади, зокрема з тими, хто проходить реабілітацію в Естонії. Люди висловили підтримку діям української влади, серед іншого крокам, спрямованим на досягнення миру на Донбасі, запевняє пресслужба Президента. 

«Ми всі хочемо, щоб Україна знала: вона не одна – світ з вами, Європа з вами, Естонія з вами», – сказала представниця української громади Лідія Лане. Українська громада запевнила, що вірить у євроінтеграційну динаміку України, і багато хто хоче повернутися на батьківщину.

Голова держави подякував громаді за активну позицію. «Повертайтеся в Україну, починайте працювати, піднімайте виробництво. Приєднуйтеся до нас!» – звернувся до представників громади Володимир Зеленський.

Також Президент разом з дружиною вшанували пам’ять полеглих за незалежність Естонії. Президентське подружжя поклало квіти до Монумента перемоги у війні за незалежність. Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Перед цим Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд подарувала Володимиру Зеленському велосипед. Дипломатичний, але прозорий натяк українському колезі на те, що треба дотримувати своїх передвиборних обіцянок. 

Учора соціологи запевнили громадськість, що громадяни переважно позитивно ставляться до перших рішень та пропозицій Президента Володимира Зеленського. Навіть  підтримують ініціювання переговорів з президентом РФ Владіміром Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі (позитивно – 75%, негативно – 15%).

dailylviv.com

До теми

22:48 28 червня 2022 р.

Засідання Ради Безпеки ООН щодо України – наживо з перекладом українською

28 червня о 22:00 розпочалося засідання Ради Безпеки ООН, де обговорюють новий злочин російської армії проти українців - ракетний удар по торговельному центрі у Кременчуці (Полтавська область).

Рубрика: Політика

19:15 28 червня 2022 р.

Львівщина готується до агресії з Білорусі: споруджують додаткові оборонні та інженерні мережі, - ЛОВА

Загроза вторгнення з боку Білорусі є високою. До всіх ймовірних сценаріїв розвитку подій готуються не лише прикордонні з країною області, але й Львівщина.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу