Президент України пообіцяв надати «коридор» терористам з Росії для їх повернення до неї (відео)

11:05 7 червня 2014 р.


Фото: AP

Глава держави також гарантує звільнення від кримінальної відповідальності тих, на чиїх руках немає крові українських воїнів і мирних людей, і тих, хто непричетний до фінансування тероризму.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 7 червня, в повідомленні «П.Порошенко пообіцяв «коридор» для російських найманців, які захочуть повернутись додому»:

«Президент України Петро Порошенко у ВР заявив про готовність надати коридор для виїзду російських найманців за межі України, передає кореспондент УНН. П.Порошенко зазначив, що розпочне свою роботу з пропозиції мирного плану. Він також наполегливо закликав усіх, хто незаконно взяв у руки зброю, скласти її.

«У відповідь гарантую, по-перше, звільнення від кримінальної відповідальності тих, на чиїх руках немає крові українських воїнів і мирних людей, і тих, хто непричетний до фінансування тероризму», – підкреслив президент.

«По-друге, контрольований коридор для російських найманців, які захочуть повернутися додому», – підкреслив глава держави».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу