Президент України пообіцяв надати «коридор» терористам з Росії для їх повернення до неї (відео)

11:05 7 червня 2014 р.


Фото: AP

Глава держави також гарантує звільнення від кримінальної відповідальності тих, на чиїх руках немає крові українських воїнів і мирних людей, і тих, хто непричетний до фінансування тероризму.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 7 червня, в повідомленні «П.Порошенко пообіцяв «коридор» для російських найманців, які захочуть повернутись додому»:

«Президент України Петро Порошенко у ВР заявив про готовність надати коридор для виїзду російських найманців за межі України, передає кореспондент УНН. П.Порошенко зазначив, що розпочне свою роботу з пропозиції мирного плану. Він також наполегливо закликав усіх, хто незаконно взяв у руки зброю, скласти її.

«У відповідь гарантую, по-перше, звільнення від кримінальної відповідальності тих, на чиїх руках немає крові українських воїнів і мирних людей, і тих, хто непричетний до фінансування тероризму», – підкреслив президент.

«По-друге, контрольований коридор для російських найманців, які захочуть повернутися додому», – підкреслив глава держави».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу