Президент України нагородив ректора «Львівської політехніки» Юрія Бобала орденом Ярослава Мудрого

15:00 28 червня 2015 р.

  • 0


Фото: vnz.org.ua

З нагоди Дня Конституції Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами громадян за внесок у розвиток України.

Нагороджено 163 особи, серед яких – волонтери та громадські діячі, керівники підприємств і установ, організатори промисловості та виробництва, працівники освіти і науки, культури, охорони здоров’я, інші висококваліфіковані фахівці, які сприяють зміцненню української державності, соціально-економічному, науково-технічному та культурному розвитку України. Зокрема, орденом князя Ярослава Мудрого нагороджено президента Національної академії правових наук України, м.Харків, Василя Тація, ректора Національного університету «Львівська політехніка» Юрія Бобала, Голову Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, артиста Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки Миколу Рушковського.

Серед нагороджених орденом «За заслуги» – багаторазові призери XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів Андрій Андріїшин, Павло Мандзюк та Володимир Пишняк, голова правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Авангард», Миколаївська область, Володимир Кухарчук, волонтер Валерій Курстак з Волинської області. Орден «За мужність» отримали, зокрема, волонтер Вікторія Кононова з Луганської області, волонтер з Києва Микола Непом’ящий, учасник АТО Олександр Мамалуй з Харкова.

Орденом княгині Ольги нагороджено, зокрема, голову Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніну Зубок, Золочівського селищного голову Харківської області Тетяну Бондаренко, волонтерів з Києва Олену Євстигнеєву, Наталію Попову та Ірину Солошенко.

Медаллю «За врятоване життя» нагороджено волонтерів Петра Левицького з Тернопільської області, Клавдія Пукавського з Львівської області та Миколу Сивака та Олену Фоміну з Києва. Про це повідомили сьогодні, 28 червня, в прес-службі Президента України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика