Президент України аносував «остаточне прощавай» Російській імперії

14:34 10 червня 2017 р.


Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко запевнив, що «віднині слова «Back in the USSR» ми будемо чути, лише слухаючи «Beatles».

У прес-службі Президента України повідомили сьогодні, 10 червня: «Петро Порошенко й глава представництва ЄС в Україні Хьюґ Мінгареллі  запустили символічний «таймер безвізу», який розпочав зворотний відлік до початку дії вільного пересування громадян України країнами Європейського Союзу. Урочиста церемонія в присутності студентів «Академії лідерства відбулася на площі перед Адміністрацією Президента України рівно опівдні – за 12 годин до початку дії безвізового режиму з ЄС».

«Глава держави підкреслив: «Запровадження безвізу є рубежем неповернення України до радянського минулого і однозначно – наближенням до Європи та розвитком нашої держави.  Це зворотній відлік до незворотних змін. Це буде остаточне «прощавай» Російській імперії і слова «Back in the USSR» ми будемо чути лише слухаючи «Beatles» і ніколи більше не повернемося в Радянський Союз тому, що ми – горда і вільна демократична нація, повертаємося до родини європейських народів. І я пишаюся, що нам це вдалося».

Президент також висловив переконання, що в ці визначні дні кожен громадянин нашої держави відчуває гордість за те, що він українець, адже нині втілюється в життя одне з найбільших прагнень нашого народу. Петро Порошенко запевнив: «Я – українець і я люблю свободу. Це саме те, що сьогодні відчуває кожен українець. До цього дня ми йшли дуже й дуже довго і ми дуже чекали цього дня. Але ми не сиділи склавши руки – а вся країна, весь український народ наполегливо працювали, змінюючи країну».

Глава держави.наголосив: «Ми наблизили цей день, коли вийшли на Майдан і здійснили Революцію гідності. Ми, українці, створивши у нечувано короткий термін Збройні Сили України, українську армію, українське військо, захистили свою свободу, свою землю, свою волю, демократію від російської агресії і від російської навали, захищаючи зі зброєю в руках кожен клаптик української землі. Ми здійснили і імплементували План візової лібералізації, в якому було майже 150 пунктів»ю

Петро Порошенко також підкреслив, що кожен, хто працював задля втілення європейських прагнень вірив, що український народ, держава обов’язково пройдуть цей непростий іспит незважаючи ні на що. Президент також висловив переконання, що такому досягненню України нині радіють і герої Небесної Сотні, і герої українського війська, які віддали життя за нашу свободу, незалежність, демократію і за цю мить повернення до Європи.

Глава держави резюмував: «За 12 годин останній звук зворотного відліку ознаменує справдження наших надій. Він ознаменує падіння нехай не бетонної Берлінської стіни, але паперової завіси, яка довгі роки відділяла українців від європейської родини. І сьогодні, о 12 годині ночі, коли настане історична дата 11 червня, ця паперова завіса впаде».

Про це повідомляється сьогодні, 10 червня, на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу