Президент України анонсував одностороннє припинення вогню – щоб бойовики могли роззброїтися (відео)

12:50 18 червня 2014 р.


Фото: dw.de

Як повідомив у середу в. о. міністра оборони Михайло Коваль, воно відбудеться найближчими днями.

Агенція «Інтерфакс-Україна» цитує сьогодні, 18 червня, в повідомленні «Україна в односторонньому порядку припинить бойові дії на сході, щоб дати можливість бойовикам роззброїтися, – Порошенко»:

«Україна в односторонньому порядку припинить вогонь на сході країни для того, щоб дати можливість членам незаконних збройних формувань роззброїтися, а російським найманцям – залишити країну, заявив президент України Петро Порошенко.

«План (мирний план Президента, – «ІФ») починається з мого наказу про одностороннє припинення вогню. Негайно після цього ми маємо отримати підтримку мирного плану президента з боку всіх учасників подій на Донбасі. У дуже стислі терміни», – сказав він журналістам у Києві в середу.

За його словами, час припинення вогню буде дуже коротким, і за цей час має відбутися роззброєння з боку незаконних збройних формувань, а також наведення ладу в регіоні.

«Зі свого боку ми запропонуємо амністію для тих, хто складе зброю, і тих, хто не вчиняв тяжких злочинів. Зі свого боку я запропоную коридор для того, щоб російські найманці мали можливість залишити без зброї територію нашої країни», – наголосив він.

За словами президента, ключовим елементом мирного плану є внесення проекту змін до Конституції з глибокою децентралізацією влади.

«Ми очікуємо, що в дуже стислі терміни підтримку цього мирного плану продемонструють багато учасників цієї ситуації. Ми очікуємо, що буде звільнено заручників, негайно буде звільнено захоплені будівлі, ми очікуємо, що гарантіями безпеки жителів Донбасу скористається велика кількість людей цього регіону», – наголосив П.Порошенко.

За словами президента, нині здійснюється ретельна підготовка до реалізації цього мирного плану. «Ключовим елементом цього плану є перекриття держкордону. Існують величезні ризики, що припиненням вогню скористаються злочинці», – сказав президент України.

За його словами, на сьогодні мирний план президента передбачає 14 політичних кроків, які буде оприлюднено найближчими днями».

Натомість у повідомленні «Одностороннє припинення вогню на сході відбудеться найближчими днями, – в. о. міністра оборони України» агенція «Інтерфакс-Україна» переповідає в середу:

«В. о. міністра оборони України Михайло Коваль повідомив, що одностороннє припинення вогню, яке передбачає мирний план президента України Петра Порошенка, відбудеться найближчими днями. «Це відбудеться буквально днями», – повідомив М.Коваль, відповідаючи на запитання журналістів у середу в Києві».

dailylviv.com

До теми

12:14 1 жовтня 2020 р.

Рейтинг повідомив, який міський голова подобається виборцям

45% опитаних вважають, що для кандидата на міського/сільського голову важливіше вирішувати поточні проблеми. Водночас, майже стільки ж (43%) переконані, що йому важливіше пропонувати стратегію розвитку населеного пункту.

Рубрика: Політика

11:49 1 жовтня 2020 р.

Соціологи назвали п'ять партій, які умовно перемагають на місцевих виборах

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: «Слуга народу» 15,5% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Європейська солідарність» – 11,4%, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,4%, «Батьківщина» – 8,3% та «За майбутнє» – 6,2%.

Рубрика: Політика

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу