Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод лобіює вступ України в НАТО

18:55 26 червня 2023 р.

На підтримку світової адвокаційної кампанії СКУ #UkraineInNato Павло Ґрод провів низку зустрічей з міжнародними партнерами, політиками й дипломатами.

Про це СКУ повідомив Dailylviv.com.

21-23 червня президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Павло Ґрод відвідав столицю Великої Британії, де він був учасником Конференції з питань відновлення України (URC23), заручився підтримкою міжнародних партнерів і, традиційно, зустрівся з українською громадою. 

Конференція з питань відновлення України (URC23), що зібрала тисячу делегатів з понад 60 країн світу, стала потужною платформою для обговорення не лише нагальних питань з відбудови, але й прагнень України щодо членства в НАТО

На підтримку світової адвокаційної кампанії СКУ #UkraineInNato Павло Ґрод провів низку зустрічей з міжнародними партнерами, політиками й дипломатами. 

“Висловлюю щиру подяку високоповажному міністру Джеймсу Клеверлі, з яким мав нагоду обговорити членство України в НАТО. Його непохитна підтримка та дружба щодо України надзвичайно цінна”, – сказав президент СКУ Павло Ґрод після зустрічі з міністром закордонних справ Сполученого Королівства Джеймсом Клеверлі.

Про шлях України до членства в НАТО, враховуючи її значення для регіональної безпеки та стабільності, президент СКУ мав змістовну дискусію з Віолою фон Крамон-Таубадель, німецькою політикинею, депутаткою Європейського Парламенту. 

“Я хотів би висловити щиру подяку Віолі фон Крамон-Таубадель за її значну роль у прийнятті Європейським парламентом резолюції щодо НАТО. Її цілеспрямовані зусилля справили відчутний вплив для отримання сильної підтримки України серед переважної більшості євродепутатів”, – наголосив Ґрод.

Підтримку економічного розвитку України та роль української діаспори у цьому процесі  лідер СКУ обговорив під час продуктивної зустрічі з Свенею Шульце, Федеральною міністеркою економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 

Важливою темою обговорень під час Конференції, став проєкт СКУ Energize Ukraine, спрямований на відновлення українського енергетичного сектору та відбудову зруйнованої російськими атаками енергетичної інфраструктури. Про це, зокрема йшлося на зустрічі Павла Ґрода з міністром енергетики України Германом Галущенком.

Сторони обговорили нагальні виклики та проблеми, з якими щодня стикається українська енергетика. Також був накреслений вектор подальшої співпраці, зокрема підписання Меморандуму про співпрацю між СКУ та МінЕнерго.

“Маємо готуватися до цієї зими, бо не знаємо, як вона буде виглядати. Тому Energize Ukraine СКУ вже зараз збирає обладнання, щоб відновити енергетичний сектор в Україні”, – прокоментував Павло Ґрод в інтерв’ю українському телеканалу “Суспільне”. 

На завершення короткого, але надзвичайно змістовного візиту президент СКУ зустрівся з українською громадою Сполученого Королівства, українцями та друзями України в Лондоні. 

Павло Ґрод щиро подякував від усього світового українства за ту потужну адвокаційну, медійну та громадську працю, яку провадить Союз Українців у Великій Британії задля підтримки України та її народу та нагородив Анну-Марту Дезик, заступницю керівника Спілки Українців Британії почесною нагородою –  символічним підсвічником.

Канада підтримала вступ України в НАТО

На Вільнюському саміті Україна отримає алгоритм вступу до НАТО - заступник міністра МОУ

Десять держав підтримали членство України в НАТО

Усі 30 країн-членів НАТО погоджуються з необхідністю вступу України до Альянсу - віцепрем’єрка Стефанішина

DailyLviv.com

РФ пошкодила теплоелектростанцію ДТЕК

Ворожа атака на енергосистему. Знеструмлені 5 областей, у Києві та Дніпрі проблеми з теплом

Два випадки отруєння чадним газом на Львівщині. Госпіталізовано четверо людей, серед них діти

У Львові водій Mercedes збив 71-річну жінку на вулиці Кульчицької

Подорож без паніки: як працює підтримка INFOBUS у непередбачуваних ситуаціях

РФ випустила по Україні 24 Іскандери та 219 дронів. Як ППО відбивала атаку

Львівщина хоронить Героїв - Богдана Бохонка, Івана Юника, Ігоря Мельника та Володимира Мартина

Дві групи споживачів на Львівщині до кінця доби будуть зі світлом. Оновлений графік 12 лютого

Двигун дрона пробив стіну будинку у Києві

На Харківщині внаслідок обстрілів загинули троє людей

35 населених пунктів Запорізької області зазнали ударів російської армії

Майже всю ніч ворог масовано атакував Дніпро і район ракетами та безпілотниками

Будуть безвідсоткові позики для ВПО на 15 років

У Києві пошкоджена житлова забудова у двох районах міста

В Одесі зазнав руйнувань об'єкт інфраструктури

РФ атакувала Одесу. В окремих районах щезли електроенергія і вода

Шмигаль провів закрите засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в енергетиці. Що відомо

Новий графік відключень світла на 12 лютого у Львівській області. Оптимістичний

Графік відключення світла у Львівській області 11 лютого на 21:55. Полегшення для трьох груп

Відключення світла на Львівщині 12 лютого. Початковий графік

Передостаннє оновлення графіка відключень світла 11 лютого на Львівщині

Укренерго наказало вимикати світло 12 лютого у всіх регіонах України

Glovo помилково списав тисячі гривень на чайові для кур'єрів

Київська система централізованого опалення - найбільша в Європі

Україна отримала 13 генераторів для Київтеплоенерго

Ігор Мельник, Володимир Мартин. Львів прощається зі Захисниками

Антикорупційне опитування на Львівщині. Пишіть, що хочете

Міський голова Харкова висунув міністру енергетики та Укренерго три вимоги

Україна потребує великих генераторів і трансформаторів

У Львівській мерії відзначили працю енергетиків

Американська адміністрація повністю усвідомлює жахливу ситуацію в Україні - генсек НАТО

Світлішає вечір на Львівщині. Новий графік 11 лютого

Козицький розповів подробиці про вибухи і просить не підходити до уламків ракет «Кинджал»

Дворічний хлопчик з багатодітної сім'ї помер внаслідок переохолодження - попередня версія

Графік відключень 11 лютого на Львівщині оновили. Світла додали

Ворожі аеробалістичні ракети цілей не досягли - ПС ЗСУ

У Львові пролунали вибухи. Обмежили рух між вул. Замарстинівською та просп. В. Чорновола

Два ворожі «Кинджали», які летіли на Львів, збили - Садовий

Після удару «Кинджалами» по Львову Львівобленерго змінило графік відключень

Після ударів «Кинджалами» по Львову і вибухів скасували повітряну тривогу