Президент ставить під загрозу ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС

15:26 11 вересня 2014 р.


Фото: ИТАР-ТАСС

Якщо Україна не ратифікує Угоду до кінця вересня, то вона втратить можливість її тимчасового застосування з 1 листопада цього року.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря закликав президента України не ставити під загрозу ратифікацію Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, "створюючи ілюзію впливу третьої країни на стратегічний вибір нашого народу".
 
"Затягування з ратифікацією Угоди про асоціацію створює враження про можливість впливу третьої країни на стратегічний вибір нашого народу - європейську інтеграцію. Я вкотре закликаю президента України невідкладно внести Угоду до парламенту для її ратифікації 16 вересня. Я не бачу жодних політичних, економічних або технічних перешкод для цього", - наголосив він.
 
У цьому зв'язку Немиря висловив стурбованість інформацією, яку розповсюдили цього тижня ЗМІ, щодо застережень Росії стосовно Угоди про асоціацію, що потребуватиме внесення зміни до як мінімум п'яти статей документу та відкладе ратифікацію на невизначений термін.
 
Григорій Немиря також нагадав, що вже минуло майже три місяці з моменту підписання Угоди і за цей час її вже ратифікували чотири країни-члени ЄС, Грузія і Молдова, її підтримав профільний Комітет Європарламенту у закордонних справах. Угоду також внесено на розгляд Європарламенту 16 вересня.
 
"А Верховна Рада України досі не отримала Угоду від президента. Це є дуже дивно. Мої колеги з Європарламенту серйозно стурбовані цією ситуацією", - зауважив він.
 
Голова Комітету підкреслив, що якщо Україна не ратифікує Угоду до кінця вересня, то вона втратить можливість її тимчасового застосування з 1 листопада цього року. Крім того, за його словами, при ратифікації потрібно дотримуватися усіх необхідних процедур, згідно з якими профільний Комітет Верховної Ради повинен зібратися на засідання для розгляду угоди перед її ратифікацією парламентом.

Про це повідомляє сайт ВО "Батьківщина".

dailylviv.com

До теми

21:28 1 березня 2021 р.

Професійні стандарти регіональних ЗМІ після локдауну: з яких причин страждає якість журналістики?

Перша – в умовах нестачі фінансування та кадрового голоду, регіональні видання бездумно користуються доступними онлайн джерелами, наповнюючи стрічку новин неякісним контентом у вигляді передруків офіційних повідомлень або постів у соцмережах.

Рубрика: Політика

15:01 1 березня 2021 р.

На Львівщині розпочали планування нової лінійки міжнародних військових навчань «Три мечі-2021»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військові інструктори армії США зі складу тренувальної місії JMTG-U приступили до планування багатонаціонального військового навчання THREE SWORDS 2021 («Три мечі — 2021»), яке відбудеться на території України влітку цього року.

Рубрика: Політика

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу