Моряки будуть звільнені в обмін на преференції, – міністр

14:48 10 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: ukrinform.ua

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що 24 українські моряки, яких незаконно тримають в РФ, будуть звільнені найближчим часом, але в обмін на це Путін спробує отримати якомога більше політичних преференцій.

Павло Клімкін заявив про це в ефірі телеканалу «ATR». Дослівно ж він зазначив: «Я впевнений, що їх (військовополонених моряків. – Ред.) звільнять, причому найближчим часом. Але для Путіна важливо вирішити це питання – це моя особиста думка – в контексті саміту G7, в контексті того, що будуть зустрічі щодо Донбасу, можливо в «нормандському форматі». Він спробує це використовувати саме в цьому контексті. Також, звісно, для нього дуже важливо, щоб в Європі солідарність з приводу санкцій зменшувалася. Він битиме на кінець року...

Міністр також вважає6 «Путіну абсолютно паралельно, хто тут сидить (російські ув'язнені в Україні. – Ред.). Його це не цікавить. Його цікавить отримання кращого положення для підняття ставок. Я неодноразово говорив, що він використовує хлопців (військовополонених моряків. – Ред.) як розмінну монету... Його кінцева мета – санкції і визнання Росії як країни, яка потрапляє в «нормальність» . А друге – це свобода дій і можливість діяти в Україні на розкол і федералізацію».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини