Моряки будуть звільнені в обмін на преференції, – міністр

14:48 10 липня 2019 р.

  • 0
  • 768


Фото: ukrinform.ua

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що 24 українські моряки, яких незаконно тримають в РФ, будуть звільнені найближчим часом, але в обмін на це Путін спробує отримати якомога більше політичних преференцій.

Павло Клімкін заявив про це в ефірі телеканалу «ATR». Дослівно ж він зазначив: «Я впевнений, що їх (військовополонених моряків. – Ред.) звільнять, причому найближчим часом. Але для Путіна важливо вирішити це питання – це моя особиста думка – в контексті саміту G7, в контексті того, що будуть зустрічі щодо Донбасу, можливо в «нормандському форматі». Він спробує це використовувати саме в цьому контексті. Також, звісно, для нього дуже важливо, щоб в Європі солідарність з приводу санкцій зменшувалася. Він битиме на кінець року...

Міністр також вважає6 «Путіну абсолютно паралельно, хто тут сидить (російські ув'язнені в Україні. – Ред.). Його це не цікавить. Його цікавить отримання кращого положення для підняття ставок. Я неодноразово говорив, що він використовує хлопців (військовополонених моряків. – Ред.) як розмінну монету... Його кінцева мета – санкції і визнання Росії як країни, яка потрапляє в «нормальність» . А друге – це свобода дій і можливість діяти в Україні на розкол і федералізацію».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:45 11 жовтня 2019 р.

56% опитаних українців – проти «особливого статусу» Донбасу, – дослідження

Більшість українців не підтримують надання й закріплення в Конституції України «особливого статусу» окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти «компромісів» заради миру.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 693

13:48 9 жовтня 2019 р.

На сході України не буде автономій, – МЗС

Партнери України по «нормандському формату» підтримують вимогу українських дипломатів до Росії щодо виведення нею військ та надання можливості Україні відновити суверенітет над тимчасово окупованими територіями.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 657

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Порушення законодавства у Верховній Раді

Рубрика: Політика

Ринок землі: міфи та реальність

Рубрика: Економіка

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу