Президент призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки

12:00 20 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: obozrevatel.com

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки України Валерія Євдокимова.

Про це йдеться в президентському указі №710/2019. Перед новим призначенням Валерія Євдокимова Президент звільнив його указом №709/2019 з посади заступника голови Служби зовнішньої розвідки України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:42 25 лютого 2020 р.

Волонтери з АТО/ООС подали Президенту петицію про відкликання Держпремії в стоматології

За дорученням всеукраїнської конференції лікарів-волонтерів "П'ятирічний досвід надання стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС" керівник доброчинного проекту "Тризуб Дентал", капітан запасу Ігор Ященко зареєстрував на сайті Президента України петицію про відкликання Державної премії 2019 року в галузі стоматології через фальсифікацію лауреатами своєї діяльності у зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика

21:34 21 лютого 2020 р.

На Львівщині почали підготовку до місцевих виборів

19 лютого в малій актовій залі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулася перша кущова нарада на тему: «Інновації Виборчого кодексу України». Організував захід відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Політика