Президент представив новопризначеного голову Львівської ОДА

13:05 6 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Президент України Володимир Зеленський офіційно представив у суботу, 6 липня, у Львові новопризначеного голову облдержадміністрації.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ним став Маркіян Мальський, який досі обіймав посаду Почесного консула Австрії у Львові. Офіційне представлення відбулося в приміщенні головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Новопризначений голова ОДА Маркіян Мальський запевнив: «Пропозиція очолити Львівську обласну державну адміністрацію була певною несподіванкою. Я ще планував залишатись у своїй ніші професійної діяльності, але не кожного дня телефонує Президент України і каже: «Маркіян, подумай, спробуй, ти можеш зробити щось для своєї держави». Після цього, завдяки вашій підтримці, вашим настановам у мене не залишилось сумнівів, що це правильне і потрібне рішення».

Маркіян Мальський також наголосив: «Нам усім потрібно працювати для того, щоб Україна була сильною, потужною державою. Лише як рівноцінного партнера нас сприйматимуть інші держави. Не як країну, яка виживає, а як країну сильну, рівноправну з іншими. І коли матимем таку державу, тоді в нас буде і підняття рівня життя, і розвиток. Я дуже сподіваюсь на підтримку всіх вас, на підтримку громадськості, волонтерів, завдяки яким ми маємо таку країну».

Голова ОДА також заявив: «І, в першу чергу, хочу подякувати поколінням, які вибороли для нас цю незалежність, які втримали незалежність. Але давайте пам’ятати, що тільки від нас залежить, яку державу ми передамо нашим дітям. Я вважаю, що на будь-якому рівні влади має бути більше роботи, а менше політики. Давайте створимо нашим нащадкам гарну гідну економічно розвинену країну. І наприкінець, дозвольте подякувати тим людям, які тримають для нас мирне небо. У нас все вдасться!».

«Маркіян Маркіянович Мальський – адвокат, кандидат юридичних наук, партнер, голова Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання «Arzinger», член різноманітних професійних юридичних асоціацій. Спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах (нерухомість, комерційні, корпоративні справи), а також представництві в судових органах України інтересів клієнтів і вирішенні спорів в порядку міжнародного комерційного й інвестиційного арбітражу. Має значний досвід у вирішенні корпоративних спорів в енергетичній галузі, договірних спорів, купівлі-продажу та наданні послуг, спорів з нерухомості, приведенні у виконання іноземних судових і арбітражних рішень, операціях з нерухомості та M&А. Автор трьох книг, більше 100 наукових статей та понад 300 публіцистичних статей і коментарів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу