Президент пообіцяв на Львівщині повернути українців з-за кордону

17:32 28 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Президент України Петро Порошенко відвідав під час робочої поїздки до Львівської області завод ТОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» та оглянув нову повнокомплектну бурову установку і обладнання для буріння і обслуговування нафтогазових свердловин.

Про це повідомили в четвер, 28 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Глава держави також поспілкувався з трудовим колективом підприємства. Президент зазначив, що через два-три роки можливо забезпечити повну енергонезалежність України і не купувати імпортний газ. Це стане можливо, в тому числі завдяки закупці у «Діскавері» бурильного обладнання і збільшення власного видобутку.

Петро Порошенко також зазначив: «Будуть вжиті заходи для полегшення експортного кредитування, щоб виробництво могло розвиватися не за рахунок власних обігових коштів. Ми забезпечимо можливості для того, щоб повернути з-за кордону тих українців, які виїхали на заробітки. Якщо тут буде можливість заробляти 500-600 доларів, а на окремих проектах і до 1000 доларів, то чому їхати кудись. Працюйте в Україні».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу