Президент ПАРЄ заявила про Донеччину й Львівщину: «Це не дві, а одна Україна»

19:45 24 березня 2014 р.


Фото: 5 канал

Делегати Парламентської асамблеї Ради Європи обговорили в понеділок у Львові з керівниками регіону його політичний стан і наступні кроки щодо вирішення нагальних проблем у державі.

Делегати ПАРЄ наголосили сьогодні, 24 березня, під час зустрічі з керівниками Львівщини,  що Рада Європи може допомогти Україні у правовій сфері, тобто у розробці нової Конституції, яка б сприяла поверненню довіри до влади. Перед візитом на Львівщину представники ПАРЄ відвідали ще Київ та Донеччину – для того, щоб сформувати правильне бачення ситуації в усій Україні. Тож дійшли висновку, що справді Схід та Захід дещо відрізняються між собою у переконаннях, але такі відмінності властиві й багатьом іншим країнам.

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анна Брассер зазначила: «Є різниця між Сходом та Заходом, але це не дві України, це одна Україна. Люди відрізняються між собою історією, культурою, мовою тощо, але тим не менше – країна єдина. Таке спостерігається й в інших державах. Тож, ми маємо поважати основоположні принципи й працювати у цьому дусі».

Про це інформує в понеділок «5 канал».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу