Президент очікує обмін в’язнів із РФ у найближчі дні

12:00 23 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: pravda.com.ua

Володимир Зеленський сподівається, що перші результати з питання обміну утримуваних осіб між Україною та РФ будуть уже впродовжнайближчих днів.

Президент України Володимир Зеленський заявив журналістам у Києві: «Ми очікуємо результатів крок за кроком. Перші результати мають бути вже протягом найближчих днів. Не хочу загадувати. Я особисто працюю над цим питанням, і прошу ЗМІ – будь ласка, без чуток. Я працюю над цим уже два місяці. Дайте мені виконати свою роботу».

Володимир Зеленський нагадав: «Я обіцяв українському народові, що ми повернемо полонених, моряків, що ми закінчимо війну. Я цим займаюся особисто. Я не знаю, хто там що говорить і хто чим займається. Дайте мені зробити мою справу».

Про це повідомили в п’ятницю, 23 серпня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:52 21 листопада 2019 р.

Регуляція медіа перетвориться в заборони та преференції з побажань олігархів, – нардеп у Львові

Таке застереження під час дебатів у Львівському пресклубі на тему: «Яких актуальних змін потребує законодавство про медіа в Україні? За що й чому голосуватиме ваша партія?» висловив Микола Княжицький, народний депутат України від партії "Європейська солідарність", який є також членом комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Рубрика: Політика