Президент нагородив військових на сході України

17:05 6 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: president.gov.ua

Президент України побував у День Збройних сил на передовій на сході України

Про це повідомили в п’ятницю, 6 грудня, на сайті офісу Глави держави, де також розповіли, що Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Донецької області відвідав місця дислокації військового підрозділу, який виконує завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Глава держави поспілкувався з військовослужбовцями – учасниками ООС.

Володимир Зеленський наголосив: «Ми вдячні вам за вашу велику працю, за те, що захищаєте нашу рідну землю».

Президент також вручив військовослужбовцям цінні подарунки – годинники. Військовослужбовець Сергій зазначив, що сьогоднішній приїзд Президента був для нього несподіванкою.

Глава держави приєднався до святкового обіду з військовими, роздивився дитячі малюнки, які їм надіслали як привітання, та послухав розповіді про будні на передовій. Президент також заслухав доповідь про оперативну ситуацію в районі проведення ООС.

Як інформував «ЩЛ», у львівській військовій академії відзначили День ЗСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика