Президент нагородив багатьох львів’ян орденами й званнями

13:30 10 травня 2019 р.

  • 0


Фото: president.gov.ua

Президент нагородив орденом «За заслуги» І ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм першого віце-прем’єр-міністра України й міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва й директора львівського підприємства «Саміра» Ярослава Гарцулу.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 травня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли, що Президент відзначив орденами і званнями багатьох жителів та уродженців Львівщини. Зокрема, орденом «За заслуги» ІІ ступеня – декана факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Маркіяна Мальського Зіновійовича й генерального директора товариства «Телерадіокомпанія «Львівська хвиля» Мирослава Хом’яка, а орденом «За заслуги» ІІІ ступеня проректора Львівського торговельно-економічного університету Степана Гелея, начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, прес-секретаря Президента України Святослава Цеголка.

Натомість орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено завідувача кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Валентину Чоп’як. Своєю чергою, відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи – удостоєно станичного Самбірської станції Братства ОУН-УПА Миколу Петрущака.

У прес-службі Львівської обласної ради також опублікували довгий перелік тих жителів та уродженців Львівщини, яким присвоєно почесні звання.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

10:19 5 червня 2020 р.

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Сьогодні, 5 червня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Знищення профспілок в Україні: законопроєкт №2681 ліквідує право працівника на захист від роботодавця і порушує Конституцію та зобов’язання України за міжнародними договорами".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу