Президент нагородив багатьох львів’ян орденами й званнями

13:30 10 травня 2019 р.

  • 0
  • 1950


Фото: president.gov.ua

Президент нагородив орденом «За заслуги» І ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм першого віце-прем’єр-міністра України й міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва й директора львівського підприємства «Саміра» Ярослава Гарцулу.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 травня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли, що Президент відзначив орденами і званнями багатьох жителів та уродженців Львівщини. Зокрема, орденом «За заслуги» ІІ ступеня – декана факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Маркіяна Мальського Зіновійовича й генерального директора товариства «Телерадіокомпанія «Львівська хвиля» Мирослава Хом’яка, а орденом «За заслуги» ІІІ ступеня проректора Львівського торговельно-економічного університету Степана Гелея, начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, прес-секретаря Президента України Святослава Цеголка.

Натомість орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено завідувача кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Валентину Чоп’як. Своєю чергою, відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи – удостоєно станичного Самбірської станції Братства ОУН-УПА Миколу Петрущака.

У прес-службі Львівської обласної ради також опублікували довгий перелік тих жителів та уродженців Львівщини, яким присвоєно почесні звання.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

21:54 19 липня 2019 р.

«Свобода» дасть Медведчуку по зубах, а «Самопоміч» зупинить війну

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» йде до парламенту, аби не дозволити Медведчукові сісти в крісло прем’єр-міністра. А об’єднання «Самопоміч» - аби зупинити війну, зробити реформу місцевого самоврядування та реформу освіти.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 393

18:35 19 липня 2019 р.

Артем Федецький чекає Богдана Дубневича на дебати

Артем Федецький грав на позиції захисника у «Шахтарі», «Дніпрі» і «Карпатах», а на виборах до Верховної Ради пішов в атаку. Викликав чинного народного депутата Богдана Дубневича на виборчі дебати.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 366

Останні новини

24-та бригада зі Львівщини втратила солдата й старшину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу