Президент Литви Ґрібаускайте незадоволена рішенням Януковича

09:14 29 листопада 2013 р.

Президент Литви Даля Ґрібаускайте висловила своє негативне ставлення до факту неготовності свого українського колеги Віктора Януковича до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це інформує Радіо Свобода.

«Українська влада, принаймні вчора, сказала, що ще не готова йти далі в інтеграції до Європейського союзу і не готова підписувати угоду. Це залежить лише від рішення уряду України, сьогоднішніх українських лідерів», – сказала порезидент країни, яка  приймає саміт програми ЄС «Східне партнерство».

«Розчарованими у цій ситуації є насамперед українські громадяни, бо не йдеться про розчарування Євросоюзу.
Вважаю, що сьогоднішні лідери України обирають шлях, що веде в нікуди», – заявила Ґрібаускайте перед початком вирішального дня саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Раніше планувалося, що саме 29 листопада президент України Віктор Янукович має підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з Єврооюзом. Останні події свідчать, що такого підписання не відбудеться. 21 листопада Кабінет міністрів України ухвалив рішення про призупинення підготовки до підписання цієї угоди.

Рішення уряду Миколи Азарова викликало масові протести в Україні і багатьох інших країнах світу. У неділю, 24 листопада, на Європейську площу в Києві вийшли десятки тисяч людей, які вимагають продовжити євроінтеграцію. Уже понад тиждень люди збираються на майдані Незалежності, де діє постійний осередок протесту.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу