Президент Європейської Ради назвав українців унікальним прикладом мужності й гідності

17:45 24 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

Дональд Туск запевнив, що успіх України стане успіхом усієї Європи.

Президент Європейської Ради Дональд Туск звернувся в четвер в Брюсселі на прес-конференції за результатами 18-го саміту Україна-ЄС до народу України українською мовою. Зокрема, він наголосив: «Дорогі українські друзі! Я глибоко вражений терпінням українського роду у його боротьбі за збереження територіальної цілісності і суверенітету. Ви є унікальним прикладом мужності, гідності та практичного розуму». 

Президент Європейської Ради також зазначив: «Я знаю, що ви заслуговуєте на більше, також від нас, від Європи. У вас тут є багато друзів, і я можу обіцяти, що ми вас не залишимо позаду». 

Дональд Туск зауважив, що «в ЄС є свої обмеження», однак запевнив: «Але ми будемо продовжувати докладати зусилля щодо втілення в життя наших очікувань. Ми високо цінуємо зусилля української влади, включно з президентом Порошенком по втіленню в життя широкомасштабних реформ у надзвичайно важких умовах. Успіх України стане успіхом всієї Європи».

Ці слова Туска присутні на прес-конференції за результатами 18-го саміту Україна-ЄС зустріли оплесками. Про це повідомив сьогодні, 24 листопада, з Брюсселя кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини