Президент Європейської Ради назвав українців унікальним прикладом мужності й гідності

17:45 24 листопада 2016 р.


Фото: unian.ua

Дональд Туск запевнив, що успіх України стане успіхом усієї Європи.

Президент Європейської Ради Дональд Туск звернувся в четвер в Брюсселі на прес-конференції за результатами 18-го саміту Україна-ЄС до народу України українською мовою. Зокрема, він наголосив: «Дорогі українські друзі! Я глибоко вражений терпінням українського роду у його боротьбі за збереження територіальної цілісності і суверенітету. Ви є унікальним прикладом мужності, гідності та практичного розуму». 

Президент Європейської Ради також зазначив: «Я знаю, що ви заслуговуєте на більше, також від нас, від Європи. У вас тут є багато друзів, і я можу обіцяти, що ми вас не залишимо позаду». 

Дональд Туск зауважив, що «в ЄС є свої обмеження», однак запевнив: «Але ми будемо продовжувати докладати зусилля щодо втілення в життя наших очікувань. Ми високо цінуємо зусилля української влади, включно з президентом Порошенком по втіленню в життя широкомасштабних реформ у надзвичайно важких умовах. Успіх України стане успіхом всієї Європи».

Ці слова Туска присутні на прес-конференції за результатами 18-го саміту Україна-ЄС зустріли оплесками. Про це повідомив сьогодні, 24 листопада, з Брюсселя кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу