Прес-секретар терористичного угруповання «ДНР» порвала з ним

18:54 25 травня 2014 р.


Фото: Facebook Олени Блохи

Як повідомляють у неділю «Новости Донбасса», Олена Блоха заявила про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Інтернет-видання «Новости Донбасса» повідомляють сьогодні, 25 травня, що головний редактор «Муніципальної газети» Донецької міськради й уже екс-керівник відсьогодні «департаменту зі зв'язків зі ЗМІ та громадськістю» терористичного угруповання «Донецька народна республіка» («ДНР») Олена Блоха заявила про припинення співпраці з терористами. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Журналіст мотивувала своє рішення так:

«Низка подій останнього тижня не дозволяють мені і далі продовжувати спілкування з керівництвом ДНР. Збройні активісти приходять в редакції, друкарні, телеканали, вимагають «змінити редакційну політику», вилучають тиражі, погрожують співробітникам. 

До вирішення деяких ситуацій доводилося підключатися, навіть перебуваючи за межами Донецька. Деяким вийшло допомогти. Не впевнена, що вийде наступного разу.

Такі дії з боку ряду представників ДНР не можуть відповідати принципам демократії і свободи слова. Тому виконати поставлене переді мною завдання – налагодити роботу прес-служби ДНР, в таких умовах не вважаю можливим. Відновити спілкування і роботу в прес-службі ДНР зможу, якщо зміниться ставлення до моїх колег, які працюють фактично у військових умовах».

dailylviv.com

До теми

12:39 28 жовтня 2020 р.

Старші виборці і молодь: якою була пропорція голосів на місцевих виборах

У день виборів (25 жовтня) більш активними на місцевих виборах 2020 були старші виборці – 56% з тих, хто прийшли на вибори, були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%.

Рубрика: Політика

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу