Прес-секретар терористичного угруповання «ДНР» порвала з ним

18:54 25 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Facebook Олени Блохи

Як повідомляють у неділю «Новости Донбасса», Олена Блоха заявила про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Інтернет-видання «Новости Донбасса» повідомляють сьогодні, 25 травня, що головний редактор «Муніципальної газети» Донецької міськради й уже екс-керівник відсьогодні «департаменту зі зв'язків зі ЗМІ та громадськістю» терористичного угруповання «Донецька народна республіка» («ДНР») Олена Блоха заявила про припинення співпраці з терористами. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Журналіст мотивувала своє рішення так:

«Низка подій останнього тижня не дозволяють мені і далі продовжувати спілкування з керівництвом ДНР. Збройні активісти приходять в редакції, друкарні, телеканали, вимагають «змінити редакційну політику», вилучають тиражі, погрожують співробітникам. 

До вирішення деяких ситуацій доводилося підключатися, навіть перебуваючи за межами Донецька. Деяким вийшло допомогти. Не впевнена, що вийде наступного разу.

Такі дії з боку ряду представників ДНР не можуть відповідати принципам демократії і свободи слова. Тому виконати поставлене переді мною завдання – налагодити роботу прес-служби ДНР, в таких умовах не вважаю можливим. Відновити спілкування і роботу в прес-службі ДНР зможу, якщо зміниться ставлення до моїх колег, які працюють фактично у військових умовах».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини