Прес-конференція Віктора Януковича в Ростові-на-Дону (Росія) - наживо

18:07 25 листопада 2016 р.

Розпочалася прес-конференція Віктора Януковича в Ростові-на-Дону.


Відео: 112 канал

Сьогодні колишній президент України мав бути допитаний у режимі скайп-конференції українським судом щодо кримінальної справи про звинувачення "беркутівців" у вбивствах активістів Майдану. "Правий сектор" заблокував вивезення підозрюваних "беркутівців" з СІЗО до зали суду в Києві.

Лідери "Правого сектору" пояснили це блокування СІЗО тим, що остерігалися, що суд звільнить "беркутівців" з-під варти.

Наступне судове засідання призначене на 28 листопада. "Праий сектор" ще не визначився, чи буде блокувати СІЗО також і 28 листопада.

Прес-конференцію Віктора Януковича у Ростові-на-Дону окремі українські експерти трактують як спецоперацію Кремля проти нинішньої української влади. Але як би критично український політикум не ставився до того, що замислили в Кремлі і що скаже сам Янукович, більшості громадян України буде цікаво почути Януковича хоча б тому, що досі не покараний жоден вбивця активістів Майдану.

Так само не покарані соратники Януковича, які обкрадали Україну і вели її у нове колоніальне рабство до Росії. Ймовірно, Янукович може сказати таке, що пояснить повільність і непринциповість ниішньої влади стосовно покарання ворогів Майдану.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини