Прем’єр запевнив жителів Донеччини й Луганщини: «Бандитам недовго залишилося тероризувати» (відео)

11:11 24 травня 2014 р.


Фото: ipress.ua

Керівник уряду наголосив у зверненні до співгромадян: «Пам’ятаймо: завтра ми захищаємо Україну».

Як повідомляє сьогодні, 24 травня, агенція «Укрінформ», Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до громадян України упереддень виборів Президента із такими словами:

«25 травня ми йдемо на вибори. На вибори Глави нашої держави, за свободу, процвітання, європейське майбутнє якої українці платять найдорожчу ціну – ціну власного життя.

Тим важливішим є вибір, який ми зробимо в неділю. Тим вищою є відповідальність кожного з нас. Завтра ми доведемо всьому світові, але насамперед самим собі, що нас неможливо налякати, що ми, і тільки ми будемо вирішувати, як нам будувати рідну хату і як господарювати в ній.

Зроблено все, щоб очистити виборчий процес від підкупу, каруселей і зникаючих чорнил, повністю забезпечено фінансування і законодавче підкріплення виборів. Непросто було підготувати вибори, коли проти їх проведення задіяні величезні фінансові, політичні, військові ресурси, а на їх дискредитацію спрямована «індустрія збоченої пропаганди».

Відтак Прем’єр-міністр закликав українців зробити свій вибір так, як велять переконання та совість і наголосив: «Пам’ятаймо: завтра ми захищаємо Україну, робимо внесок у її благополуччя, в майбутнє наших дітей і онуків. Своїм бюлетенем ми обираємо, а значить, перемагаємо».

Водночас він звернувся до жителів Донецької і Луганської областей, яким розв’язана проти України війна зашкодить прийти на виборчі дільниці: «Хочу запевнити: бандитам недовго залишилося тероризувати ваш край».


Відео: «feli4e159»

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу