Прем'єр Росії вважає Януковича «чинним президентом»

10:00 20 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: yunews.com.ua

Про це керівник уряду РФ заявив в інтерв’ю телеканалу «Bloomberg TV».

Газета «Сегодня» розповідає у вівторок в повідомленні «Україні не потрібні вибори, у неї є Янукович, – Медведєв»

«Росія може поважати президентські вибори в Україні, але навряд чи їх визнає, заявив прем'єр РФ

Віктор Янукович живий, здоровий, і залишається чинним президентом України, тому вибори проводити не потрібно, заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв в інтерв'ю телеканалу «Bloomberg TV».

«Я можу сказати, що в результаті виборів, які будуть в травні, частина людей в Україні висловиться за ту чи іншу кандидатуру. Безумовно, можна з повагою ставитися до цієї позиції. Чи є це актом визнання? Ні, не є», – сказав Медведєв. За його словами, «якщо мислити легально, юридично, то необхідно розуміти, що ці вибори є результатом антиконституційної зміни влади».

«Віктора Януковича ніхто від влади не відстороняв, імпічменту не було, він сам не писав заяви про звільнення, він живий і, стало бути, він президент України. Тому в Москві не визнають легітимності діючих в Києві уряду і виконуючого обов'язки президента», – заявив Медведєв.

«Але ми розуміємо, що є парламент, який обраний легітимно, тому вибори є прямим наслідком цих подій», – зазначив російський прем'єр.

З іншого боку, за його словами, вибори є якоюсь розв'язкою тієї ситуації, яка зараз склалася. Медведєв припустив, що позитивним кроком стало б обрання того кандидата, який зміг би користуватися підтримкою всіх регіонів України.

Як повідомлялося, США та ЄС пригрозили Росії жорсткими санкціями, якщо Кремль спробує зірвати президентські вибори в Україні, які призначені на 25 травня».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини