Прем’єр оголосив початок перезавантаження влади

11:15 25 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/PMHoncharuk

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд розпочинає перезавантаження влади – запровадять контракти для держслужбовців і звільнятимуть тих, хто відсиджується.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Дослівно ж він зазначив: «Час тих, хто звик «відсиджуватися» на роботі замість того, щоб працювати, вичерпано!»

Керівник уряду також запевнив: «Нарешті ми зможемо ефективно управляти державними органами – бачити реальні результати тих, хто дійсно працює. Уряд технократів розпочинає перезавантаження влади».

Олексій Гончарук відзначив, що запровадять контрактну державну службу, щоб була мотивація працювати на результат. За словами прем’єра, ліквідують бюрократичні бар’єри, що сповільнювали ухвалення кадрових рішень за неефективну роботу держслужбовців, що запровадять премії за продуктивність праці, й що владні кабінети чекають «амбітну молодь», у якої «очі горять».

Натомість в інтернет-виданні «Українська правда» принагідно нагадали: «19 вересня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади», який передбачає спрощення порядку прийняття на роботу і звільнення чиновників та запроваджує контрактну державну службу». 23 вересня президент Володимир Зеленський підписав законопроект №1066, який спрощує процедуру працевлаштування та звільнення держслужбовців.  

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика

21:34 21 лютого 2020 р.

На Львівщині почали підготовку до місцевих виборів

19 лютого в малій актовій залі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулася перша кущова нарада на тему: «Інновації Виборчого кодексу України». Організував захід відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Політика

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика