«Прем'єр ДНР» наказав фабрикувати «докази» використання українцями фосфорних бомб (відео)

18:44 17 червня 2014 р.


Фото: YouTube

Запис його усного розпорядження оприлюднив керівник МВС Арсен Аваков.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 17 червня, в повідомленні «Як терористи шукають фосфорні бомби, щоб підставити українську армію»:

«Самопроголошений прем'єр «Донецької республіки» Андрій Пургін дає вказівки знайти рештки «фосфорних бомб», які нібито використовували українські силовики. Відповідну розмову між ним та невідомим оприлюднив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков через «Громадське ТБ», передає «Еспресо.TV».

За словами міністра, співрозмовник Пургіна знаходиться в Москві. «Мене сильно «задовбують» про фосфорні бомби. Якщо у тебе хтось є в Слов'янську, нехай візьмуть ці фосфорні бомби», – сказав голос, схожий на голос Пургіна.

«Ні, тільки що розмовляв, Андрюха (Пургін – Ред.), «Стрілок» (Ігор Гіркін-«Стрєлков. – Ред.) говорить, що в очі їх (фосфорні бомби) ніколи не бачив...», – сказав співрозмовник.

«Ага я зрозумів. Це п... (має на увазі брехню. – Ред). Ну ладно. Раптом не п..., треба шматок десь знайти, щоб фосфор можна було десь нашкрябать. Насипте десь його там, я не знаю... Його можна буде провезти на суміжну територію», – сказав Пургін.

Нагадаємо, як повідомляло «Еспресо.TV», деякі російські ЗМІ поширили неправдиву інформацію про про використання силами АТО «фосфорних бомб» і систем «Град» проти мирного населення, використавши старі кадри з Іраку. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков цю інформацію спростував.

Пізніше у мережі з'явилося відео, в якому затриманий журналіст російського телеканалу «Звезда» під час допиту розповів, за чиїми вказівками створювались відверто неправдиві пропагандистські сюжети про події на Донбасі, зокрема про використання залпових установок «Град» та фосфорних бомб українськими військовими».


Відео:

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу