Представник Росії визнав, що вона воює, але твердить, що «не з Україною, а зі Заходом» (відео)

20:22 13 вересня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявив у суботу представник РФ на конференції «YES» – голова Інституту сучасного розвитку Ігор Юрґенс.

Представник Росії на конференції «YES» – голова Інституту сучасного розвитку Ігор Юрґенс – заявив сьогодні, 13 вересня, що РФ воює не з Україною, а з Заходом, Україна в даній ситуації «просто стала на шляху». Дослівно ж він сказав про це в ході конференції «YES» так: «Україна просто стала на шляху.Росія не стільки воює з Україною, це – конфлікт між Російською Федерацією і Заходом, в який потрапила Україна в силу географічного розташування».

Європейські гості конференції на цю заяву не відреагували. Своєю чергою, єврокомісар Штефан Фюле заявив, що, незважаючи на причини того, чому Росія веде неоголошену війну протии Україну, РФ ніколи не стане повноправним членом у переговорах України та ЄС щодо євроінтеграції.

Окрім того, як повідомляє «5 канал», глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що присутності представників РФ на обговоренні угоди про асоціацію між Україною та ЄС вимагала Єврокомісія. Згідно з повідомленням, участь у таких переговорах Росія бере ще з липня, і на цьому наполягала Єврокомісія.

За словами Клімкіна, така присутність представників РФ – лише технічна, і вагомого впливу російські спеціалісти на зміст угоди не мають. 12 вересня після тристоронніх перемовин Європа ухвалила рішення відтермінувати до 2015 року пункти про зону вільної торгівлі.

Про це повідомляє в суботу інтернет-видання «Українська правда».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу