Представлення нового прокурора Львівщини зірвали через його корупційне минуле (відео)

16:34 7 березня 2014 р.


Фото: Петро Паламарчук/galinfo.com.ua

Так пояснили в п’ятницю активісти, обурені його призначенням.

У Львові «Правий сектор» та афганці не дали сьогодні офіційно представити нового прокурора області Володимира Гураля, призначенням якого обурена громадськість. Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні у Палаці залізничників міста Львова на 13 годину було заплановано представлення новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля.

Призначення викликало хвилю обурення у громади Львівщини, яка знає Володимира Гураля з часів його перебування на роботі в прокуратурі Львівщини раніше як корупціонера та хабарника. Починаючи з 12 години, біля Палацу залізничників, де мало відбутися урочисте представлення, почали збиратися журналісти, представники громадськості, «Правого сектору», Сотні афганців та пересічні громадяни, вимагаючи не допустити призначення «таких кадрів як Гураль на Львівщині».

Присутні тримали кілька державних прапорів України, а на сходах Палацу залізничників розставили пляшки з рідиною та марлею, яка, за словами активістів, є коктейлями Молотова. Представлення повинно було розпочатися о 13.00, однак Гураль та супроводжуючі його особи приїхали до Палацу раніше.

Коли він зайшов у хол з наміром пройти до зали, де мало відбуватися представлення, за ним попрямували представники Правого сектору Львова та Сотні афганців. Вони силоміць схопили Гураля за одяг і вивели «за шкірки» з приміщення на вулицю та відпустили. 

Прокурор сів в іномарку та поїхав у невідомому напрямку. За ним почали роз'їжджатися десятки автомобілів, на яких представники прокуратури приїхали на представлення.

З палацу виносять букети квітів та виходять запрошені на представлення. головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв заявив під час виступу біля Палацу залізничників: «Таке призначення для Львівщини є ганьбою, громада не допустить цього. Гураля викинули з залу і прокурорські повезли його кудись представляти, в інше місце мабуть, може в підземному туалеті».

У коментарі УНІАН керівник Правого сектору Львова Ігор Коцюруба заявив, що дії активістів правого сектору зумовлені тим, що новопризначений прокурор Львівщини добре відомий громаді, як людина «з корупційним способом життя». Активіст кокретизвував: «За його діяльності у прокуратурі Львівської області Володимир Гураль мав псевдо «Десятка», це тому, що всі знали, що підходити, щоб вирішити будь-які питання, до нього можна було лише маючи на руках не менше 10 тисяч «зелених».

Своєю чергою, сотник афганців Ігор Шепа наголосив, що під час призначень людям обіцяли люстрацію і погодження кандидатур, щоб не допустити повернення старих корупційних кадрів, однак цього не виконується. Він також заявив: «Влада свої обіцянки не виконує і ми не хочемо, щоб Небесна сотня, яка віддала своє життя за зміни, була попрана такими призначеннями. Вимагатимемо погодження та люстрації і керівників ГУ МВС та СБУ на Львівщині».

Наразі біля Палацу залізничників продовжують збиратися громадські активісти та львів'яни. Вони очікують на розвиток подій та наполягають на тому, що не допустять такого призначення. Наразі на площі перебуває попри дощову погоду близько 300 людей.


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу