«Правий сектор» звільняє зайняте ним на Хрещатику – вирушає на Чернігівщину (відео)

23:48 2 квітня 2014 р.


Фото: EPA

Як пояснив у середу ввечері речник цієї організації Артем Скоропадський, там у неї відтепер є військова база, яку їм виділила держава.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 2 квітня, активісти організації «Правий сектор» залишають приміщення магазинів на вулиці Хрещатик, які вони використовували для своїх потреб. Речник «Правого сектору» Артем Скоропадський пояснив: «Приміщення, які ми займали, нам не належать. Ці приміщення у центрі Києва були зайняті нами в революційний час. Зараз у нас є військова база, яку нам виділила держава. Там і перебуватимуть наші активісти».

Активісти «Правого сектора» зараз займають у центрі столиці три приміщення, у яких до цього розташовувалися магазини. Спершу, після блокування міліцією учасники організації залишили приміщення в готелі «Дніпро». Після цього «Правий сектор» розпочав передислокацію до військового навчального центру «Десна» в Чернігівській області.

Як повідомляв «Щоденний Львів», «Правий сектор» добровільно перебазувався зі столиці на Чернігівщину – його активістів, котрі висловили бажання служити Україні, як повідомив у середу заступник міністра внутрішніх справ, записують у навчальному центрі «Десна» в Національну гвардію або Збройні Сили.


Відео: RadioSvobodaOrg

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу