«Правий сектор» відмежувався від «УКРОПа» та «Свободи»

10:37 12 жовтня 2015 р.

«Правий сектор» не підтримує на виборах жодної політичної сили.

Про це щойно, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції довкола участі «Правого сектора» у виборчому процесі та підтримки певних політичних сил», яка відбувається у ці хвилини у Львівському прес-клубі, повідомила  голова ради ГО "Правий сектор-Захід" Олена Живко.

- 21 липня 2015 року відбувся з’їзд, на якому було прийнято рішення, що «Правий сектор» не бере участь у виборах. Нас дивує, коли партії, до яких ми не маємо ніякого відношення, використовують назву «Правого сектора» та ім’я нашого лідера для своїх маніпуляцій, - каже вона.

За словами Олени Живко, іменем Дмитра Яроша зловжила львівська регіональна партія «Укропу», яка на першій сторінці надрукувала його фото і вказала свій номер у виборчому списку.

Як повідомив заступник Дмитра Яроша з політичних питань Андрій Шараскін, про підтримку своєї партії «Правим сектором» заявила і «ВО "Свобода».

- Партія «Свобода» повідомляє інформацію про об’єднання з «Правим сектором». Насправді цього немає. Дмитро Ярош сказав, що буде об’єднувати всі національні сили у боротьбі з ворогом і за визволення політичних в’язнів. Саме тому відбудеться спільне віче на Покрову в Києві та звернення до влади під стінами Лукянівського СІЗО, - каже він.

Небажання йти на вибори Андрій Шараскін пояснює тим, що лідери «Правого сектору» не бачить, як ці вибори можуть вплинути на майбутнє України.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:23 26 лютого 2021 р.

У Львові підняли прапор кримських татарів

26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Цьогоріч відзначається 7 річниця від проведення мітингу кримських татарів та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Рубрика: Політика

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу