«Правий сектор» – це 150-200 осіб на всю Україну, – держдумець

19:14 27 травня 2014 р.


Фото: vk.com/maydanru

Депутат нижньої палати російського парламенту Ілля Пономарьов заявив у вівторок: «Сумно, що міф про «Правий сектор», який придуманий від початку до кінця і роздутий кремлівськими ЗМІ, є тим підґрунтям, на якому будується зовнішня політика РФ, через нього відбуваються фатальні помилки і гинуть люди».

Депутат нижньої палати російського парламенту – Держдуми – Ілля Пономарьов написав сьогодні, 27 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Правий сектор» не являє собою ні бойової одиниці, ні реальної політичної сили, в ньому перебуває всього 150-200 чоловік на всю країну. Минулі вибори наочно показали, що роль Дмитра Яроша в українській політиці далеко не така, як це намагаються представити в Росії».

«Фейкові візитки «Правого сектора» розповсюджуються по всій Україні, навіть там, де Дмитро Ярош ніколи не був. Його візитки роздають прямо на вулицях, щоб довести, що використовувати їх як доказ «звірств» нібито «Правого сектора» на Донбасі – ідіотизм», – пише також Пономарьов. 

«Сумно, що міф про «Правий сектор», який придуманий від початку до кінця і роздутий кремлівськими ЗМІ, є тим підґрунтям, на якому будується зовнішня політика РФ, через нього відбуваються фатальні помилки і гинуть люди», – додає депутат.

Пономарьов зазначає, що «Правий сектор» не являє собою ні бойової одиниці, ні реальної політичної сили, в ньому перебуває всього 150-200 чоловік на всю країну.

Депутат вважає, що в Україні є абсолютно реальні проблеми, на які треба впливати Росії, а «ми боротися з вітряними млинами. Ми реагуємо на ті загрози, які самі собі придумали». «Такий персонаж, як Дмитро Ярош, існує перш за все в уяві російських ЗМІ. Є реальна людина, але її роль в українській політиці далеко не така, як це намагаються представити в Росії. Минулі вибори це наочно показали Ярош, як кандидат в президенти, не зміг навіть повністю укомплектувати склад виборчих комісій. А ми говоримо про бойові дії», – резюмує Пономарьов.

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу