«Правий сектор» обіцяє пряме народовладдя у прифронтовій зоні та 5-ти областях

11:16 12 жовтня 2015 р.

«Правий сектор» не виключає, що виведе напередодні виборів різні сили та активних городян на вулиці, аби уникнути махінацій, спекуляцій, фальшування та підкупу.

Про це сьогодні, 12 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції довкола участі «Правого сектора» у виборчому процесі та підтримки певних політичних сил», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив заступник Дмитра Яроша з політичних питань Андрій Шараскін.

- Те, що зараз відбувається навколо виборів, особливо у прифронтових зонах і у зонах потенційного ризику – Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні, Дніпропетровську – нас дуже насторожує. «Правий сектор» уже звертався до СБУ України та до апарату Президента. Адже ситуація, яка розгортається у цих областях, дуже нас непокоїть.  Очевидно вже сьогодні, що контрреволюційні сили, всі ті, хто ще вчора були в команді регіоналів, хто втекли відразу після подій на Майдані, повертаються і балотуються в обласні і міські ради. Вони намагаються пройти в легітимний спосіб через вибори у цю гілку влади і таким чином ми абсолютно без крові, без військових дій можемо отримати так звану «новоросію», зону, яка буде повістю підконтрольна Москві, - каже він.

Тому, за його словами, він не виключає, що «Правий сектор» запровадить у вищезгаданих областях пряме народовладдя.

- Закон про люстрацію ніхто не відміняв. І всі люди, які були причеті до загибелі людей на Майдані, до попередньої влади, мали би спочатку пройти через горнило очищення. Бо в таких районах, як волноваський, всі ті, хто поставляв тітушок, як і той же пан Вілкул, мало того, що втекли, вони ще й балотуються в мери Дніпропетровська. знову звозячи тих же тітушок. Так звана політична еліта не отримала шоку ні від Майдану, ні від війни, яка триває. Мало того, всі ті контрреволюційні сили зараз повертаються, щоби  в безкровний спосіб захопити владу на місцях, - каже Андрій Шараскін.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу