«Правий сектор» обіцяє пряме народовладдя у прифронтовій зоні та 5-ти областях | Новини Львова

«Правий сектор» обіцяє пряме народовладдя у прифронтовій зоні та 5-ти областях

11:16 12 жовтня 2015 р.

  • 0

«Правий сектор» не виключає, що виведе напередодні виборів різні сили та активних городян на вулиці, аби уникнути махінацій, спекуляцій, фальшування та підкупу.

Про це сьогодні, 12 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції довкола участі «Правого сектора» у виборчому процесі та підтримки певних політичних сил», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив заступник Дмитра Яроша з політичних питань Андрій Шараскін.

- Те, що зараз відбувається навколо виборів, особливо у прифронтових зонах і у зонах потенційного ризику – Одесі, Харкові, Миколаєві, Херсоні, Дніпропетровську – нас дуже насторожує. «Правий сектор» уже звертався до СБУ України та до апарату Президента. Адже ситуація, яка розгортається у цих областях, дуже нас непокоїть.  Очевидно вже сьогодні, що контрреволюційні сили, всі ті, хто ще вчора були в команді регіоналів, хто втекли відразу після подій на Майдані, повертаються і балотуються в обласні і міські ради. Вони намагаються пройти в легітимний спосіб через вибори у цю гілку влади і таким чином ми абсолютно без крові, без військових дій можемо отримати так звану «новоросію», зону, яка буде повістю підконтрольна Москві, - каже він.

Тому, за його словами, він не виключає, що «Правий сектор» запровадить у вищезгаданих областях пряме народовладдя.

- Закон про люстрацію ніхто не відміняв. І всі люди, які були причеті до загибелі людей на Майдані, до попередньої влади, мали би спочатку пройти через горнило очищення. Бо в таких районах, як волноваський, всі ті, хто поставляв тітушок, як і той же пан Вілкул, мало того, що втекли, вони ще й балотуються в мери Дніпропетровська. знову звозячи тих же тітушок. Так звана політична еліта не отримала шоку ні від Майдану, ні від війни, яка триває. Мало того, всі ті контрреволюційні сили зараз повертаються, щоби  в безкровний спосіб захопити владу на місцях, - каже Андрій Шараскін.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:19 11 липня 2020 р.

ЄС залишає Україні безвізовий режим

Надалі зменшується кількість українських громадян, які звертаються до компетентних органів держав-членів ЄС із проханням про надання притулку.

Рубрика: Політика

14:10 11 липня 2020 р.

На Львівщині міськрада заборонила спорудження храму Російської православної церкви

У Золочеві – районному центрі Львівщини – група мешканців намагається незаконно спорудити храм так званої Української православної церкви Московського патріархату - насправді РПЦ. З цього приводу депутати терміново зібралися на позачергову сесію міської ради.

Рубрика: Політика

23:25 10 липня 2020 р.

У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу