«Правий сектор» Львівщини створив мобілізаційний штаб

13:58 4 березня 2014 р.

  • 0
  • 37347


Фото: http://slovovolyni.com/

Відведення військовиків Росії на територію Чорноморського флоту – це лише спроба окозамилювання. Знаючи сутність російського імперіалізму ми розуміємо, що Путін не дасть задню,інформує прес-служба «Правого сектору».

«Найближчими днями в Криму чи в іншій частині України будуть жорстоко вбиті кілька громадян Росії, що Путіним буде розцінено як необхідність для ведення військ. Тому зараз мусимо бути максимально готовими боронити свою Батьківщину зі зброєю у руках», – повідомляє прес-служба.

«На Львівщині мобілізаційний центр Правого сектору розміщений у холі Палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17. Закликаємо усіх, хто має військовий досвід, вміє користуватись зброєю, може надавати першу медичну допомогу, а також щирих патріотів приєднуватись до нас. Основна вимога – повноліття. Кому менше 18 років – не турбуйте!

Зараз складають списки усіх, хто має бажання захищати Україну. Будуть проводитись інструктажі з надання медичної допомоги та військової тактики.

Також записатись можна за телефоном – 093-029-38-75», – інформує прес-служба.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 9 листопада 2019 р.

Поліція Львівщини розпочала перевірку інциденту у Пресклубі з перешкоджання журналістській діяльності

Сьогодні, 9 листопада, поліція розпочала перевірку звернення Львівського пресклубу про спробу перешкоджання професійній журналістській діяльності. Вона полягає в намаганні групи з трьох десятків осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО, зірвати пресконференцію у Львівському пресклубі одного з народних депутатів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1953

15:01 8 листопада 2019 р.

У Львівському пресклубі три десятки осіб перешкоджали журналістській діяльності

Сьогодні, 8 листопада, о 12.25 у приміщення Львівського пресклубу, який розташований у Львові на проспекті Шевченка, 11, увірвалося три десятки осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2451

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу