«Правий сектор» Львівщини розпочинає люстрацію в державних структурах області

14:23 25 лютого 2014 р.

«Правий сектор» розслідуватиме злочинні дії теперішніх чи вже колишніх високопосадовців, чиновників, працівників медичної сфери, депутатів, правоохоронців, прокурорів, суддів та інших осіб.

«Наше завдання – не допустити перетасування колоди і прогнати усіх жадібних зайд з державних структур найрізноманітніших рівнів, починаючи від сільрад і закінчуючи обласним управлінням СБУ. Ми з Вами просто змушені доламати хребет цій прогнилій системі заради пам’яті Героїв Небесної сотні",- заявив обласний провід «Правого сектору».

«Усіх, хто знає про злочинні дії теперішніх чи вже колишніх високопосадовців, чиновників, працівників медичної сфери, депутатів, правоохоронців, прокурорів та суддів чи інших осіб, про злочини яких має знати громада – звертайтесь до нас за телефоном: 098 78 05 223. Або пишіть листи на електронну адресу – llrs2014@gmail.com

Особливо ми просимо відгукнутись журналістів розслідувачів, котрі мають багато напрацювань у сфері викриття», – закликав «Правий сектор».

 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу