Командир батальйону «Донбас» спростував приписані йому заяви про «Правий Сектор» (відео, оновлено)

22:05 1 червня 2014 р.

Добровольчий батальйон територіальної охорони Донецької області «Донбас» проводить набір майданівців до своїх лав

Добровольчий батальйон територіальної охорони Донецької області «Донбас» проводить набір майданівців до своїх лав
Фото: facebook.com/teroboronaDonbass/photos_stream

Семен Семенченко повідомляє в неділю: «Побачив в інтернеті на сайті 24 ТБ якогось клоуна в балаклаві, який говорить від мого імені про те, який «поганий» «Правий Сектор». Хочу прояснити – це інформаційна провокація з боку антиукраїнських сил».

Добровольчий батальон територіальної оборони Донецької областї «Донбасс» опублікував сьогодні, 1 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» офіційну заяву: «Сьогодні на деяких Інтернет-ресурсах з'явилася новина стосовно негативних відгуків командира батальйону «Донбас» Семена Семенченко стосовно Правого Сектору.  Запевняємо вас, що будь яких подібних заяв Семенченко не робив. І дана новина розцінюється нами як провокація, спрямована на розпалення конфлікту між двома організаціями».

Своєю чергою, керівник добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Тільки що приїхали з Майдану, привезли кілька мікроавтобусів з добровольцями для батальйону «Донбас». Приємно здивований рівнем підтримки нашої боротьби, підтримки Донбасу серед киян.

Підтримка настільки велика, що тут же почали з'являтися інформаційні провокації. Побачив в інтернеті на сайті 24 ТБ якогось клоуна в балаклаві, який говорить від мого імені про те, який «поганий» «Правий Сектор».

Хочу прояснити – це інформаційна провокація з боку антиукраїнських сил. До боротьби за майбутнє України політичної партії «Правий сектор» як громадянин України ставлюся з повагою.

Поява подібних фейків є показником того, що і «Правий Сектор», і батальйон «Донбас» у боротьбі за майбутнє України знаходяться на правильному шляху. Ми - різні, але ми боремося за Україну і посварити нас між собою нікому не вдасться».

Зокрема заява Семенченка стосується фейкового повідомлення «С.Семенченко на Майдані назвав бійців «Правого сектора» «ганебними боягузами» та мародерами», яке поширила в неділю агенція «УНН»:

«Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко назвавпредставників правого сектору «ганебними боягузами», які відмовляються брати участь у бойових діях. Про це Семенченко сказав на Майдані в Києві, куди він прибув, щоб набрати в свій батальйон добровольців, передає УНН з посиланням на прес-службу батальйону «Донбас».

Відповідаючи на запитання журналістів про хід АТО і ситуацію на Донеччині та Луганщині Семенченко розкритикував дії бійців Правого сектора. На його думку, вони шкодять справі відновлення порядку на сході України.

«Правий сектор» – це ганебні боягузи, які насправді ні разу не брали участь у бойових діях, зате вже два з половиною місяці грабують місцеве населення. Вони займаються мародерством, розбоями та здирництвом, а боротися вміють тільки з мирними жителями або з переляканою міліцією. Справжній ворог їм не по зубах», – сказав С.Семенченко.

Крім того, командир батальйону «Донбас» розповів, що представники Правого сектора на сході діють у змові з місцевими кримінальними авторитетами, від яких отримують фінансування.

«Вони входять у домовленості з місцевими бандитами і займаються переділом ринку наркотиків, збирають метали на звалищах і громлять зали ігрових автоматів в інтересах конкурентів. Нічого спільного з участю в бойових діях їх діяльність не має», – підкреслив Семенченко.

Як відомо, батальйон «Донбас» – це добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області. Не менш 75 % особового складу формування – жителі Донецької області».

Натомість сам Добровольчий батальйон територіальної охорони Донецької області «Донбас» повідомляє сьогодні, 1 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Чотири автобуси мобілізованих майданівців відправлено командиром батальйону «ДОНБАС» Семеном Семенченко до тренувальної бази Національної Гвардії у Нові Петрівці. На них чекає військова підготовка, сухий закон, стрільби і інші цікаві речі. А головне – вони приєднаються до процесу визволення Донецького та Луганського регіонів і наведення там порядку у післявоєнний час. Слава Україні!».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу