Командир батальйону «Донбас» спростував приписані йому заяви про «Правий Сектор» (відео, оновлено)

22:05 1 червня 2014 р.

Добровольчий батальйон територіальної охорони Донецької області «Донбас» проводить набір майданівців до своїх лав

Добровольчий батальйон територіальної охорони Донецької області «Донбас» проводить набір майданівців до своїх лав
Фото: facebook.com/teroboronaDonbass/photos_stream

Семен Семенченко повідомляє в неділю: «Побачив в інтернеті на сайті 24 ТБ якогось клоуна в балаклаві, який говорить від мого імені про те, який «поганий» «Правий Сектор». Хочу прояснити – це інформаційна провокація з боку антиукраїнських сил».

Добровольчий батальон територіальної оборони Донецької областї «Донбасс» опублікував сьогодні, 1 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» офіційну заяву: «Сьогодні на деяких Інтернет-ресурсах з'явилася новина стосовно негативних відгуків командира батальйону «Донбас» Семена Семенченко стосовно Правого Сектору.  Запевняємо вас, що будь яких подібних заяв Семенченко не робив. І дана новина розцінюється нами як провокація, спрямована на розпалення конфлікту між двома організаціями».

Своєю чергою, керівник добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Тільки що приїхали з Майдану, привезли кілька мікроавтобусів з добровольцями для батальйону «Донбас». Приємно здивований рівнем підтримки нашої боротьби, підтримки Донбасу серед киян.

Підтримка настільки велика, що тут же почали з'являтися інформаційні провокації. Побачив в інтернеті на сайті 24 ТБ якогось клоуна в балаклаві, який говорить від мого імені про те, який «поганий» «Правий Сектор».

Хочу прояснити – це інформаційна провокація з боку антиукраїнських сил. До боротьби за майбутнє України політичної партії «Правий сектор» як громадянин України ставлюся з повагою.

Поява подібних фейків є показником того, що і «Правий Сектор», і батальйон «Донбас» у боротьбі за майбутнє України знаходяться на правильному шляху. Ми - різні, але ми боремося за Україну і посварити нас між собою нікому не вдасться».

Зокрема заява Семенченка стосується фейкового повідомлення «С.Семенченко на Майдані назвав бійців «Правого сектора» «ганебними боягузами» та мародерами», яке поширила в неділю агенція «УНН»:

«Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко назвавпредставників правого сектору «ганебними боягузами», які відмовляються брати участь у бойових діях. Про це Семенченко сказав на Майдані в Києві, куди він прибув, щоб набрати в свій батальйон добровольців, передає УНН з посиланням на прес-службу батальйону «Донбас».

Відповідаючи на запитання журналістів про хід АТО і ситуацію на Донеччині та Луганщині Семенченко розкритикував дії бійців Правого сектора. На його думку, вони шкодять справі відновлення порядку на сході України.

«Правий сектор» – це ганебні боягузи, які насправді ні разу не брали участь у бойових діях, зате вже два з половиною місяці грабують місцеве населення. Вони займаються мародерством, розбоями та здирництвом, а боротися вміють тільки з мирними жителями або з переляканою міліцією. Справжній ворог їм не по зубах», – сказав С.Семенченко.

Крім того, командир батальйону «Донбас» розповів, що представники Правого сектора на сході діють у змові з місцевими кримінальними авторитетами, від яких отримують фінансування.

«Вони входять у домовленості з місцевими бандитами і займаються переділом ринку наркотиків, збирають метали на звалищах і громлять зали ігрових автоматів в інтересах конкурентів. Нічого спільного з участю в бойових діях їх діяльність не має», – підкреслив Семенченко.

Як відомо, батальйон «Донбас» – це добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області. Не менш 75 % особового складу формування – жителі Донецької області».

Натомість сам Добровольчий батальйон територіальної охорони Донецької області «Донбас» повідомляє сьогодні, 1 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Чотири автобуси мобілізованих майданівців відправлено командиром батальйону «ДОНБАС» Семеном Семенченко до тренувальної бази Національної Гвардії у Нові Петрівці. На них чекає військова підготовка, сухий закон, стрільби і інші цікаві речі. А головне – вони приєднаються до процесу визволення Донецького та Луганського регіонів і наведення там порядку у післявоєнний час. Слава Україні!».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу