Правоохоронці присягали народу України і мають виконувати Конституцію

18:56 30 листопада 2013 р.


Фото: censor.net.ua

Звернення академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка до Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Збройних Сил України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка стурбована використанням правоохоронних органів і силових структур для розгону мирної акції протесту на Майдані Незалежності в Києві. Ми звертаємося до представників Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Збройних Сил України із закликом надалі не допустити протиправного застосування сили до мирних зібрань українських громадян. 

Ми віримо, що ви - люди високого почуття обов’язку, вірні присязі народу України. Ваша місія - захищати конституційні права громадян. Виконуючи злочинні накази, ви стаєте співучасниками злочину проти свого народу. 

Це звернення одержав сьогодні "ЩЛ".

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу