Праві у Львові вимагають негайної відставки Кабміну та перевиборів Верховної Ради (відео)

14:13 23 квітня 2015 р.

1 травня українці будуть «святкувати» на городах, бо мають в носі всі ці демонстрації, заклики до соціальної непокори, марші та політичні проблеми.

Про це сьогодні, 23 квітня, під час круглого столу правих політичних організацій, який відбувся у Львівському прес-клубі, заявив представник благодійного фонду «Рідний голос» Тарас Каляндрук.

На його думку, ніхто з українців не підтримає сепаратистських закликів до різного роду маршів та демонстрацій.

- Українці люблять землю. Ні Путін, ні наш Президент, який не скасував цього свята, не розуміють, хто такі ураїнці. Це є можливість нашим людям посадити городи. Так історично склалося. І я вважаю, що це є добре, - каже він.

Учасники круглого столу вважають, що організації, які закликають до таких дій, уже себе скомпрометували.
- Те, чим вони займаються зараз по цілій Україні, раніше називалося «рекетом і бандитизмом», - каже голова правління ГО «Поклик нації» Тарас Боднар.

Отож, учасники круглого столу правих політичних організацій звернулися до Президента України з відкритим листом, в якому поклали особисту відповідальність за нестабільну економічну ситуацію на Кабінет Міністрів України, зокрема на прем’єр-мінстра України Арсенія Яценюка та на Верховну Раду України. Також праві політичні партії України вимагають негайної відставки Кабміну та перевиборів Верховної Рад


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу