«Потяг Єднання України» вирушив на Львівщину

11:00 10 липня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У селі Сприня і Самбірському районі відбудуться перші Всеукраїнські військово-спортивні «Ігри нескорених».

У неділю, 9 липня з Центрального залізничного вокзалу Києва відправився у подорож на Західну Україну восьмий волонтерський «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Із 24 червня більше 90 його пасажирів – студенти, активісти та волонтери з різних куточків нашої країни – відвідали впродовж понад двох тижнів міста й села Південної та Східної України, в тому числі – в прифронтовій зоні. Учасниками цієї акції стали 

Наступна зупинка молодих українських патріотів – в селі Сприня в Самбірському районі Львівської області. Там вони візьмуть участь у перших Всеукраїнських військово-спортивних іграх «Ігри нескорених».

На пероні Центрального вокзалу «Київ-Пасажирський» хлопці та дівчата з 8-го змагального Потяга влаштували глядачам імпровізований концерт та показали справжній майстер-клас виконання українських пісень. Мета їхньої подорожі — сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, популяризації національної культури та покращення військово-патріотичного виховання української молоді.

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності. Про це повідомили сьогодні, 10 липня, в прес-службі міністерства оборони України. 

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу