Постанови про відкликання голови Верховної Ради немає, – спікер

13:05 3 лютого 2014 р.


Фото: trubyna.org.ua

Повідомляючи про це в понеділок, Володимир Рибак пояснив: «Бо депутати «не брали списки».

Про це голова Верховної Ради заявив на брифінгу після погоджувальної ради. За його словами, принаймні наразі постанова про відкликання з посади спікера Ради Володимира Рибака та віце-спікера Ігоря Калетніка в парламенті не розглядатиметься 

Стосовно ж постанови про відкликання Калетника спікер пояснив: «Вона не підкріплена підписами, а тому в залі розглядатися не буде». Він також додав, що питання про його відкликання з посади також не стоїть у порядку денному, бо депутати, за його словами, «не брали списки».

Водночас Володимир Рибак запевнив: «Як тільки візьмуть списки, я поставлю це питання на голосування. Якщо буде інший голова Верховної Ради – у мене і без того багато інших обов'язків. Я за крісло ніколи не тримався».

Про це повідомляє в понеділок «Українська правда».

Як інформував «Щоденний Львів», лідер громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко повідомив сьогодні, 3 лютого, що підписів за відставку голови Верховної Ради ще не назбирали, й пояснив: «У регіоналів ще є страх».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу