Посольство США провело у Львові переговори зі сланцевого газу

21:36 2 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 2945

2 жовтня, напередодні сесії Львівської обласної ради (3 жовтня), де мало обговорюватися питання про видобуток сланцевого газу у Львівськійцй області, голова Львівської ОДА Віктор Шемчук зустрівся з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки, інформує прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо переваг, які може отримати Львівщина в результаті підписання угоди між Кабінетом Міністрів України та компанією «Шеврон» щодо видобування на теренах області сланцевого газу.

Зокрема, експерт міжнародного рівня, американський економіст українського походження Ірина Лендел відзначила, що в США  видобуток сланцевого газу здійснюють вже понад 30 років. За цей час сформований ціла низка технологічних,  екологічних та соціальних стандартів, які цілковито будуть використані компанією «Шеврон» й під час операційної діяльності на відповідних територіях області.
Зі своєї сторони, голова ОДА наголосив, що сьогодні Львівщина стоїть перед цивілізаційним вибором: рішення Львівської обласної ради, фактично, носить характер не місцевого рішення, а підкреслює євроінтеграційні процеси в Україні.

Але на цей час питання про видобуток сланцевого газу на Львівщині у порядку денному завтрашньої сесії Львівської облради немає.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:10 15 жовтня 2019 р.

«Львівський форум Гідності» відбудеться вперше

14 листопада запланували провести перший «Львівський форум Гідності», покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності між представниками правозахисної, культурної, освітньої сфер, громадського середовища.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

17:45 11 жовтня 2019 р.

56% опитаних українців – проти «особливого статусу» Донбасу, – дослідження

Більшість українців не підтримують надання й закріплення в Конституції України «особливого статусу» окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти «компромісів» заради миру.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 759