Посол США вважає, що Україна не має альтернативи відновленню співпраці з МВФ

17:30 28 листопада 2013 р.


Фото: dt.ua

На питання, чи може Росія стати такою альтернативою, надавши Україні кредит, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт відповів: "Я не знаю, що викладає на стіл Росія, але вважаю, що такий великий економіці, як українська, лише МВФ здатний надати адекватні можливості для того, щоб у фінансовому плані українська економіка могла стати на власні ноги".

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт впевнений, що в України немає альтернативи відновленню співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це він повідомив в інтерв'ю "Дзеркало тижня. Україна". На питання, чи може Росія стати такою альтернативою, надавши Україні кредит, дипломат відповів: "Я не знаю, що викладає на стіл Росія, але вважаю, що такий великий економіці, як українська, лише МВФ здатний надати адекватні можливості для того, щоб у фінансовому плані українська економіка могла стати на власні ноги".

"Особливо це справедливо у світлі того, що будь-які кредитні лінії, які готова надати Росія, лише відтермінують процес адміністративної модернізації та обтяжать Україну додатковим обов'язком", - підкреслив посол.

Пайєтт висловив упевненість в тому, що "компроміс з МВФ цілком реальний, але для цього необхідні переговори".

"Я не можу висловлювати думку за Міжнародний валютний фонд, але можу запевнити, що уряд Сполучених Штатів дуже тісно взаємодіє і спілкується з цих питань та з керівництвом України, і з керівництвом МВФ. Ми будемо продовжувати цей полілог, тому що віримо, що прийнятна формула є досяжною", - сказав посол.

Про це пише РБК-Україна.

dailylviv.com

До теми

17:51 28 вересня 2021 р.

Відкриття офісу Facebook та запуск нових продуктів: в Україні обговорили подальшу співпрацю з Facebook

Президент України Володимир Зеленський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.

Рубрика: Політика

17:44 28 вересня 2021 р.

Інтерпол, ОБСЄ, ООН: на Львівщині міжнародні польові навчання зібрали учасників з 5-ти країн

Стартували міжнародні польові навчання під назвою “EU-CHEM-REACT 2”. Вони триватимуть упродовж двох днів, 28-29 вересня на території полігону довкола адміністративно-побутового комплексу південного кар’єру ДП «Екотрансенерго» (поблизу Яворівського озера у Львівській області).

Рубрика: Політика

16:54 28 вересня 2021 р.

Ярослава Рущишина відсторонено з посади голови Львівської терорганізації партії Голос

Політрада партії «Голос» 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації політичної партії «Голос». Для забезпечення безперервності діяльності осередку тимчасово виконуючим обов’язки голови призначено Андрія Осадчука.

Рубрика: Політика

15:29 28 вересня 2021 р.

Захист від нападу ворога: понад 5 тис військових беруть участь у навчаннях оборонного характеру на Львівщині

Захист від одного із можливих варіантів нападу ворога на Україну відпрацьовували сьогодні на стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля - 2021» на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу