Посол ЄС - оптиміст щодо шансів України підписати угоду з ЄС

19:07 16 вересня 2013 р.

Дипломат висловив надію, що український парламент в ході осінньої сесії ухвалить законопроекти, необхідні для євроінтеграції України.

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський висловив оптимізм щодо листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі, на якому Україна може підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

"На сьогоднішній день я більш оптимістично бачу перспективи цього саміту", - сказав посол ЄС на щорічній конференції "Української національної платформи" 16 вересня в Києві. Водночас він зазначив, що Україна має виконати критерії, висловлені представниками Європейського Союзу в грудні минулого року.

“Ці зауваження є ключовими для функціонування української демократії”, - додав Томбінський.

Дипломат висловив надію, що український парламент в ході осінньої сесії ухвалить законопроекти, необхідні для євроінтеграції України.

Крім того, він відзначив важливість створення належного бізнес-клімату в країні.

Водночас посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас висловив упевненість з приводу підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

"Україна досягла великого прогресу щодо інтеграції, і залишилося кілька кроків, які Україні необхідно пройти. Я хочу висловити свою тверду впевненість, що 28 листопада Угоду про асоціацію з Україною буде підписано", - сказав посол.

Водночас він звернув увагу, що для підписання цього документа недостатньо просто приймати закони, важливо , щоб вони були змістовними та якісними.

bbc.co.uk/ukrainian/

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу