Посол ЄС два дні у Львові оцінюватиме прогрес реформ

22:53 27 березня 2017 р.

  • 0

Посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі перебуватиме з робочим візитом у Львові 28-29 березня.

Він зустрінеться із представниками регіональних місцевих органів влади на чолі з Олегом Синюткою, головою Львівської обласної державної адміністрації, і міським головою Львова Андрієм Садовим для обговорення шляхів посилення партнерських відносин та оцінки прогресу економічних реформ і децентралізації. 

Посол відкриє у Львові семінар, присвячений питанням виходу на ринки ЄС, виступить з промовою стосовно розвитку партнерських відносин між ЄС та Україною перед громадою викладачів і студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

29 березня Посол Мінґареллі зустрінеться з мерами об’єднаних громад Львівської області та звернеться до учасників щорічної конференції понад 20 інформаційних центрів ЄС в Україні. Пан Посол також обміняється думками з приводу актуальних економічних та політичних реформ з провідними неурядовими громадськими організаціями і зустрінеться із представниками ЗМІ.

Можливості для медіа:

Вівторок, 28 березня 2017

11:45 -12:00: зустріч із пресою після візиту Посла до голови Львівської обласної держадміністрації Олега Синютки, місце: вул. Володимира Винниченка 18, 2 поверх.

17:00: Семінар "Як вийти на ринки ЄС: можливості, інструменти та історії успіху" за сприяння Львівської бізнес школи та Львівського офісу Європейської бізнес асоціації, конференц-зал готелю "Citadel Inn", вул. Грабовського 11.

Про це "Щоденному Львову" сьогодні повідомили з Представництва Європейського Союзу в Україні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу