Посли США і ЄС стурбовані подіями на засіданні Верховної Ради 16 січня

17:52 16 січня 2014 р.

З 14 січня опозиційні депутати блокували роботу Верховної Ради, але, попри це, 16 січня парламентська більшість проголосувала за проект державного бюджету на 2014 рік. Подальше голосування відбувалося шляхом підняття рук – таким способом Партія регіонів і КПУ ухвалили близько 10 законів.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт і голова представництва ЄС Ян Томбінський (на фото) висловили стурбованість тим, як тривало засідання Верховної Ради у четвер. Посол США у своєму «Твіттері», зокрема, написав, що «нормативні документи слід ухвалювати відповідно до належної процедури і згідно з критеріями, визначеними чинним законодавством, інакше довіра до демократичних інституцій і правової системи опиняється під загрозою».

Аналогічну за своїм змістом заяву посла Яна Томбінського оприлюднило сьогодні представництво ЄС в Україні.

З 14 січня опозиційні депутати блокували роботу Верховної Ради, однак, попри це, 16 січня парламентська більшість проголосувала за проект державного бюджету на 2014 рік. Подальше голосування відбувалося шляхом підняття рук – таким способом Партія регіонів і КПУ ухвалили близько 10 законів.

Окрім того, у четвер під час голосування за держбюджет між опозицією і Партією регіонів сталося кілька сутичок.

radiosvoboda.org

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу