Посадовці ЛОДА замкнули кабінети перед агітаторами Майдану

21:30 9 грудня 2013 р.

9 грудня активісти національного спротиву провели пікетування Львівської облдержадміністрації, але нікого з її працівників не переконали публічно підтримати Майдан. Прийдуть завтра.

Пікетувльники закликали державних службовців ЛОДА не прислуговувати режимові. На пікетуванні виступили співголова Регіонального штабу національного спротиву, народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Сех, депутати Львівської обласної та міської рад від ВО «Свобода». Учасники пікетування тримали в руках плакати: «Не будь рабом!», «Не бійся!», «Ви службовці, а не прислужники!», «З ким ваші серця?», «Твої діти на Майдані! А ти?», «Твої батьки на Майдані! А ти?».

Представники пікетувальників, зокрема депутати Львівської обласної та міської ради, увійшли до приміщення облдержадміністрації, щоб звернутися до посадовців, аби вони задекларували свою підтримку народові. Однак більшість кабінетів адміністрації, передусім найвищих посадовців, у робочий час були замкнені.  

Завтра, 10 грудня, о 12.00 знову відбудеться пікетування Львівської облдержадміністрації із закликом до посадовців підтримати Майдан і не прислуговувати злочинному режиму.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу