Порошенко здобуватиме голоси на Львівщині не лише завдяки адмінресурсу

18:18 4 січня 2019 р.

Порошенко здобуватиме голоси на Львівщині завдяки піар-візитам, адмінресурсу, допомозі депутатів-мажоритарників, політичній рекламі та лідерам середовищ.

Про це сьогодні, 4 січня, під час засідання Незалежного громадського прес-центру “Вибори-2019” на тему: “Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині” розповів голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”, політичний експерт Олексій Роговик.

- Щодо Порошенка – то це дуже часті візити та піар-акції Президента України (який у своїх заявах дуже часто звертається до чутливих саме для західного регіону ідеологічних тем), застосування інформаційно-адміністративного ресурсу зі сторони Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та РДА, активність команд БПП у місцевих радах. Не можна не згадати і роль депутатів-мажоритарників: як ось брати Дубневичі. 

За словами Олексія Роговика, все це доповнює політичноа реклама на біллбордах, активна політича реклама у низці місцевих та, особливо, загальнонаціональних ЗМІ і таргетована реклама у Facebook. 

-Також є сприяння зі сторони відомих львів’ян, середовищ низки ВНЗ та окремих партійних середовищ поза БПП. Крім того, йде агітація як за Порошенка, так і проти його основних опонентів, - наголосив політолог. 

У Тимошенко, за словами політолога, за винятком адміністративного ресурсу та загальнонаціональних ЗМІ, подібні інструменти впливу.

- Тимошенко також відвідувала Львівську область з візитом. Була спроба спроба зачепитись за Садового, але вона отримала його відмову. Був також агітаційний виступ Кравчука. Є кілька лояльних до Тимошенко інформаційних ресурсів та рад, ОТГ, активно розвішуються біллборди,- наголошує Олексій Роговик. 

Окремий фактор впливу на виборчий процес, на думку політолога, це - наявність партійних структур.

- Батьківщина та БПП мають найбільші структури на місцях, що здатні захищати результатів виборів на конкретних дільницях. Також непогані структури має і Самопоміч. Інші вже слабші в цьому сенсі,- каже Роговик. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу