Порошенко воюватиме до повернення Криму Україні

23:18 30 квітня 2015 р.

Але Президент України ще вірить, що Крим і Донбас можна повернути також мирним шляхом.

Війна закінчиться тоді, коли Україна поверне собі Донбас і Крим, заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу «СТБ». «Скільки це займе часу? Стільки, скільки буде потрібно», – так голова держави відповів на питання, коли, за його прогнозами, закінчиться військове протистояння.

«Питання щодо забезпечення суверенітету, територіальної цілісності, незалежності держави, своєї Батьківщини є першим пріоритетом», – сказав президент. Порошенко держави наголосив, що Україна буде безкомпромісною в цьому питанні.

При цьому Петро Порошенко зазначив, що вважає найбільш оптимальним сценарієм для України «припинити війну і повернути Донбас мирним шляхом». «Ми маємо все зробити, щоб це відбулося», – заявив він.

Президент наголосив на необхідності спільно з ОБСЄ, зі всім світом добитися того, щоб Росія і контрольовані нею бойовики насправді зупинили обстріли, відвели важку техніку і артилерію. Для цього вчора на засіданні Тристоронньої контактної групи Україна та ОБСЄ спільно звернулися до Російської Федерації з низкою ініціатив щодо відведення техніки. Петро Порошенко також відзначив важливість негайного звільнення заручників та забезпечення повного і безперешкодного доступу інспекторів ОБСЄ, які добре оснащені, до всіх без винятку місць.

Президент запропонував порівняти ситуацію у містах, які вже було повернуто під контроль української влади, і які залишаються під контролем бойовиків. «У цих умовах люди однозначно віддають перевагу Україні. На моє глибоке переконання, це єдиний можливий сценарій – припинення війни, поступова, тверда реінтеграція в бік України», – сказав Президент.

«Цю ситуацію неможливо вирішити воєнним шляхом. Війна лише породжує протидію, особливо – коли у війні бере участь Російська Федерація», – наголосив президент.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу