Порошенко ще не зареєстрований кандидатом у Президенти

18:13 6 лютого 2019 р.

На світлині зустріч Тетяни Сліпачук і Пітера Тейлера 6 лютого 2019 року у Києві.

На світлині зустріч Тетяни Сліпачук і Пітера Тейлера 6 лютого 2019 року у Києві.
Фото: ЦВК

Президент України Петро Порошенко як самовисуванець подав документи до ЦВК в останній день, передбачений законом для реєстрації кандидатів на вибори 31 березня 2019 року.

Станом на 5 лютого 2019 року ЦВК зареєструвала 34 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О.,  Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л., Насірова Р.М., Бойка Ю.А., Ляшка О.В., Корнацького А.О., Вілкула О.Ю., Тимошенко Ю.В.,Добродомова Д.Є.,Мороза О.О., Киву І.В., Кошулинського Р.В., Данилюка О.В., Таруту С.О., Смешка І.П., Богословську І.Г., Зеленського В.О., Габера М.О., Дерев’янка Ю.Б., Безсмертного Р.П., Бондаря В.В., Носенка С.М., Кривенка В.М., Кривоноса С.Г., Ригованова Р.О.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук повідомила сьогодні голову місії Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ посла Пітера Тейлера, що для представників поліції спільно з Громадянською мережею "ОПОРА" і Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) проводяться тренінги і семінари з підготовки до роботи під час виборів.

Пітер Тейлер сказав, що всього під час виборчого процесу в Україні будуть працювати 92 спостерігачі і близько 750 спостерігачів у день виборів Президента - 31 березня, які підпорядковуватимуться центральному офісу БДІПЛ ОБСЄ у Києві.

Також ще 139 громадських організацій отримали від ЦВК дозвіл мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

dailylviv.com

До теми

22:34 14 квітня 2021 р.

Інструктори НАТО на Львівщині навчали воювати з диверсійними і розвідгрупами

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку. Головною метою було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу