Порошенко не віддавав Путіну Донбас, – Перебийніс (відео)

12:52 6 квітня 2015 р.

Під час перемовин у Мінську Президент України сказав главі РФ російською мовою «убірайтєсь із Донбаса», а не «забірайтє Донбас». У цьому переконаний речник МЗС України Євген Перебийніс.

"Забирайтеся з Донбасу" не означає "забирайте Донбас", а зовсім навіть навпаки". Так написав сьогодні у Твітері речник МЗС України Євген Перебийніс, реагуючи, вочевидь, на поширену російськими ЗМІ інформацію про те, що буцімто президент України Петро Порошенко у Мінську пропонував президенту Росії Владіміру Путіну приєднати Донбас до Росії.

Щоправда, Євген Перебийніс не зазначає, чи чув він ці слова на власні вуха. Можливо, на цю тему буде ще один його пост у Твітері.

Варто також очікувати офіційної чи наполовину офіційної реакції російських посадовців на майже сенсаційне повідомлення російського випуску журналу Forbes, у правдивості інформації якого не впевнене навіть саме видання.

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу