Порошенко чекатиме Зеленського 14 квітня

15:48 10 квітня 2019 р.

  • 0
  • 564


Фото: ukrinform.ua

Кандидат у президенти чинний глава держави Петро Порошенко запросив свого опонента Володимира Зеленського взяти участь у дебатах на стадіоні НСК «Олімпійський» 14 квітня о 14:14.

Про це, як повідомили в середу, 10 квітня, в агенції «Укрінформ», заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу 10 квітня.

Речник зазначив: «Петро Порошенко прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14-й годині 14-й хвилин на НСК «Олімпійський». І ще раз наполегливо повторює своє запрошення до Зеленського не боятися дебатів, не уникати – прийти і за тиждень до виборів у прямій трансляції на очах у всього суспільства розкрити свою невідому позицію з актуальних питань, стратегії розвитку України».

За словами, Медведєва Порошенко готовий прийти на «Олімпійський» і в будь-який інший день. Зокрема, 19 квітня – за винятком того часу, коли будуть дебати на «Суспільному телебаченні».

Медведєв наголосив, що, відповідно до законодавства дебати на «Суспільному» відбудуться в останню п’ятницю перед виборами, і Порошенко обов'язково візьме участь у них.

Речник зазначив: «19 квітня ми точно знаємо, що буде у графіку Порошенка на 20:00 – він повинен у цей час прибути на «Суспільне телебачення». І він там точно буде... Порошенко так само готовий в інший день – можливо, і 19 числа – прибути на дебати на стадіоні, як пропонує Зеленський. Але запрошення Зеленського не має збігатися в часі з тим, у який закон вимагає від кандидатів бути на дебатах на «Суспільному телебаченні».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:07 19 квітня 2019 р.

На Львівщині поширювали спецвипуск «Україна молода» з «чорним піаром» проти Зеленського

Громадянська мережа ОПОРА дослідила, як розгорталась передвиборча кампанія кандидатів на пост Президента в квітні у Львівській області. Основними формами агітації були зовнішня реклама, реклама в медіа, публічні заяви місцевих лідерів думок.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 552

14:00 11 квітня 2019 р.

У Львівській ОДА формують новий склад Громадської ради

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 570