Пора зривати маски – це не сепаратизм, а тероризм, – ЗМІ

19:15 27 квітня 2014 р.


Фото: dw.de

Інтернет-видання «Оглядач» закликає суспільство називати речі своїми іменами.

Інтернет-видання «Оглядач» закликало сьогодні, 27 квітня:

«Звертаємося до суспільства, насамперед, до журналістів і політиків - процеси, що відбуваються на сході України, необхідно називати своїми іменами. Там орудують не активісти і не сепаратисти, це – терористи.

Тероризм став очевидним після того, як бойовики зняли маски, і весь світ побачив, що командувачем терористів у Слов'янську є діючий офіцер ФСБ Ігор Стрєлков. Це під його командуванням військовослужбовці РФ зі зброєю в руках захоплюють не тільки мирних громадян, а й членів місії ОБСЄ, вони захоплюють співробітників СБУ та катують їх.

Запитайте у 18 заручників – журналістів, у зниклого театрального режисера – чи можна називати загарбників активістами або сепаратистами? Ми повинні жити за принципом сучасного світу: переговори з терористами не ведуться.

Їх треба знищувати. Адже вони не Слов'янськ захопили, вони утримують у заручниках всю країну, через них над усією країною постійно нависає загроза відкритої російської інтервенції, нація живе в очікуванні повної окупації.

Наше ліберальне ставлення до бойовиків, спроба заретушувати їхню діяльність під сепаратизм – це пособництво найбільшому злу ХХІ століття».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу